БРОНЮВАННЯ І ОФОРМЛЕННЯ КВИТКІВ: Перевезення пасажирів з гіпсом на нозі (ногах). » Дешевые авиабилеты онлайн. Продажа и бронирование билетов на самолет.

 авиакасса телефон Дельта ТревелАвиакассы для турагентов, дешевые авиабилеты онлайн, бронирование авиабиелтов on-line, IATA тесты, поиск Low-Cost авиакомпаний

Онлайн Бронирование Авиабилетов

Бронирование

Откуда
Куда
Дата туда
Дата обратно
старше 23 лет
от 12 до 23 лет
от 2 до 12 лет
от 0 до 2 лет
 
Взрослые от 12 лет
Молодежь 12-24 лет
Дети 2-12 лет
Младенцы до 2 лет
только бизнес
оплата авиабилетов онлайн без комиссии

Номер заказа:     


      например: 8H55K5

Если билеты оформлены, то в заказе отражаются номера электронных авиабилетовВ случае каких-либо изменений данных по Вашему заказу, они будут тут же отражены на глобальном сервере CHECKMYTRIP.COM

E-mail:     


электронная почта (указанная в заказе)

Для оплаты банковской картой, пожалуйста, войдите в
Личный Кабинет

ТУРОПЕРАТОР «ДЕЛЬТА ТРЕВЕЛ»

Фирменное наименование: ООО «ДЕЛЬТА ТРЕВЕЛ»
"DELTA TRAVEL" LLC
Адрес: 03057, Украина, г. Киев, пр. Победы 43, оф 2.

Расчетный счет: 26000010226602 в АКІБ “Укрсіббанк”, МФО 351005
Расчетный счет: 26003060409331 в ПАТ “ПриватБанк”, МФО 300711

Подробнее о компании...

Офисы и web ресурсы:

Киев, пр. Победы 43, оф.2
Киев, ул. Антоновича 59, "МОРЕ"
Киев, пр. Краснозвездный 126-г

www.deltatravel.ua
www.aviakassa.org.ua
www.moretravel.com.ua
www.turkmenistanairlines.org.ua

Время работы:

Пн. - Пт.    09:00 - 19:00
       Сб.    11:00 - 16:00

Партнеры:

AMADEUS
GALILEO
СИРЕНА ТРЕВЕЛKyiv local time


БРОНЮВАННЯ І ОФОРМЛЕННЯ КВИТКІВ: Перевезення пасажирів з гіпсом на нозі (ногах).

Перевезення пасажирів з гіпсом на нозі (ногах).
2.5.1. При оформленні перевезення пасажиру з гіпсом на двох ногах або на одній нозі, Агент повинен враховувати наступне: в салоні літака неможливо надати додатковий простір для підйому ноги, але Агент може забронювати у Перевізника місце біля проходу. Агент на етапі бронювання повинен зазначити, яка нога, ліва або права пошкоджена у пасажира, тому від цього залежить розміщення пасажира в салоні ВС. Агент зобов'язаний повідомити пасажира даної категорії, що при свіжих травмах (менше 48 годин) гіпс повинен мати прорізи на випадок розвитку набряку кінцівок протягом тривалого рейсу. У бронювання вноситься елемент SSR:
АСБ Gabriel
SSR: MEDA S7 NN1.LEGB / P1
де
LEGB - обидві ноги в гіпсі
LEGR - права нога в гіпсі
LEGL - ліва нога в гіпсі
АСБ Сирена-Тревел
3С1П1ПРОЧ МЕДУ LEGB - запит на перевезення хворого пасажира з переломом ніг

2.5.2. Для пасажирів з медичним оглядом медичні препарати, милиці перевозяться безкоштовно і не включаються в норму безкоштовного багажу.

2.5.3. У разі підтвердження елемента SSR Перевізником Агент закриває PNR зі зміною активного коду підтвердження і оформляє квиток стандартним чином відповідно до вищевикладених Технологіями.

2.6. Перевезення пасажира на ношах (тільки у виняткових випадках за вказівкою авіакомпанії).

2.6.1. Оформлення перевезення хворих на ношах проводиться Агентом з оформленням і подальшим наданням Перевізником двох додаткових місць на повітряному судні з оплатою доступного тарифу економічного класу в потрійному розмірі і тільки з супроводжуючим повнолітньою особою. Доплата за додаткові місця при перевезенні носилкового хворого, у разі якщо перевезення вже почалася, здійснюється по доступному тарифом економічного класу. Перевезення носілочних хворих здійснюється тільки в салоні економічного класу.

2.6.2. Дитячі знижки при оформленні перевезення хворого на ношах застосовуються відповідно до правил застосування тарифу. Дитяча знижка поширюється на дитину-пасажира і додаткові два місця.

2.6.3. Агент повідомляє пасажирів про те, що для хворих на ношах медичні препарати і необхідне в польоті устаткування не включаються в норму безкоштовного провозу багажу і додатково не оплачуються.

2.6.4. На пасажира і додаткові два місця оформляється один квиток. У цьому квитку відображається: оплата двох додаткових крісел, такса YR, стягнута в сумі, що відповідає кількості запитуваних місць, інші такси та аеропортові збори.

2.6.5. Для вжиття необхідних заходів з обслуговування носилкового хворого запит вноситься не пізніше 48 годин до вильоту рейсу. Тайм-ліміт у бронюванні повинен бути встановлений не пізніше 24 годин до вильоту рейсу. При підтвердженні місць і запиту носилок в елементі SSR / STCR, оформлення квитків має бути здійснено не пізніше 24 годин до вильоту рейсу. Неоформленная перевезення, бронь без номерів квитків, анулюється за 24 години до вильоту рейсу без попереднього повідомлення.

2.6.6. Якщо пасажир при купівлі квитка попереджає про необхідність перевезення на ношах тільки на одному із сегментів маршруту, то на кожен сегмент маршруту створюється окреме бронювання.Delta Travel Ltd.,Time to Travel ™
FLY ONLINE
tel.: +38 044 393 22 33     e-mail.: avia@fbirdly.kiev.uaсписок авиабилетов по всему миру

География ТЕСТЫ

Все тесты
авиабилеты расписание