Авіакомпанія Emirates скоротить продаж через GDS » Дешевые авиабилеты онлайн. Продажа и бронирование билетов на самолет.

 авиакасса телефон Дельта ТревелАвиакассы для турагентов, дешевые авиабилеты онлайн, бронирование авиабиелтов on-line, IATA тесты, поиск Low-Cost авиакомпаний

Онлайн Бронирование Авиабилетов

Бронирование

Откуда
Куда
Дата туда
Дата обратно
старше 23 лет
от 12 до 23 лет
от 2 до 12 лет
от 0 до 2 лет
 
Взрослые от 12 лет
Молодежь 12-24 лет
Дети 2-12 лет
Младенцы до 2 лет
только бизнес
оплата авиабилетов онлайн без комиссии

Номер заказа:     


      например: 8H55K5

Если билеты оформлены, то в заказе отражаются номера электронных авиабилетовВ случае каких-либо изменений данных по Вашему заказу, они будут тут же отражены на глобальном сервере CHECKMYTRIP.COM

E-mail:     


электронная почта (указанная в заказе)

Для оплаты банковской картой, пожалуйста, войдите в
Личный Кабинет

ТУРОПЕРАТОР «ДЕЛЬТА ТРЕВЕЛ»

Фирменное наименование: ООО «ДЕЛЬТА ТРЕВЕЛ»
"DELTA TRAVEL" LLC
Адрес: 03057, Украина, г. Киев, пр. Победы 43, оф 2.

Расчетный счет: 26000010226602 в АКІБ “Укрсіббанк”, МФО 351005
Расчетный счет: 26003060409331 в ПАТ “ПриватБанк”, МФО 300711

Подробнее о компании...

Офисы и web ресурсы:

Киев, пр. Победы 43, оф.2
Киев, ул. Антоновича 59, "МОРЕ"
Киев, пр. Краснозвездный 126-г

www.deltatravel.ua
www.aviakassa.org.ua
www.moretravel.com.ua
www.turkmenistanairlines.org.ua

Время работы:

Пн. - Пт.    09:00 - 19:00
       Сб.    11:00 - 16:00

Партнеры:

AMADEUS
GALILEO
СИРЕНА ТРЕВЕЛKyiv local time


Авіакомпанія Emirates скоротить продаж через GDS

Один з найбільших близькосхідних перевізників - авіакомпанія Emirates - скоротить обсяги продажів квитків через глобальні дистрибутивні системи (GDS). Як пояснило керівництво оператора, таким чином з процесу бронювання виключать сторонніх учасників, чия участь погіршує фінансові та операційні показники авіакомпанії, пише видання Air Transport World.

За словами президента Emirates Тіма Кларка, в деяких регіонах світу, особливо на Близькому Сході, турагенти як і раніше мають велике присутність на ринку продажів квитків і авіакомпанія має намір змінити цю ситуацію. "GDS повністю прив'язані до нашого існування і роблять на нас великі гроші ... Я планую збільшити частку онлайн-продажів квитків з нинішніх 22% до 48-54%", - повідомив топ-менеджер.

Кларк також підкреслив, що посередники при продажу квитків не діляться з оператором контактними телефонами та електронною поштою своїх користувачів. Це позбавляє перевізника доступу до частини потенційних клієнтів.

Прикладом для близькосхідного оператора є ірландський лоукостер Ryanair, який продає близько 98% квитків через власний сайт (втім, Ryanair все ж співпрацює з GDS). Для збільшення прямих продажів Emirates розраховує поліпшити сайт, зробивши його більш зрозумілим, логічним і зручним у використанні.

Відзначимо, що до відмови або обмеження продажів квитків через посередників - зокрема, через GDS - приходить все більше авіакомпаній по всьому світу, хоча спочатку це було властиво в першу чергу лоукостерам. Однією з перших таке рішення прийняла німецька група Lufthansa, яка пояснила свою позицію тим, що в рік вона витрачає на оплату посередницьких послуг GDS (Amadeus, Sabre і Travelport) сотні мільйонів доларів. У 2015 році вона ввела збір в 16 євро, який стягується при купівлі авіаквитків через GDS. Крім того, німецька група налагодила продажу через агентів в обхід GDS, для чого вона надала партнерам прямий доступ до инвенторной системи її перевізників через спеціальний протокол Direct Connect, який використовує функціонал нового стандарту продажів NDC.

Нову технологію продажів квитків через онлайн-агентства, яка дозволяє уникнути GDS, реалізує і російська група S7 (в той же час вона налагодила більш щільний контакт з GDS від Sabre). Собівартість продажів квитків знижує і "Аерофлот", однак про розрив з GDS мови не йде.

Відзначимо, що Emirates ще в 2016 р оголосила, що розширить роботу з турагентствами з використанням стандарту продажів NDC. У той же час можна припустити, що оператору зручніше, ніж групі Lufthansa, реалізовувати квитки саме через сайт, так як його пасажири частіше літають в межах власної мережі Emirates з пересадкою в Дубаї, що знімає гостру потребу в послугах агентів.


Delta Travel Ltd.,Time to Travel ™ FLY On-line
FLY ONLINE
tel.: +38 044 393 22 33 RSS лента Fly.kiev.uaсписок авиабилетов по всему миру

География ТЕСТЫ

Все тесты
авиабилеты расписание