Czech Airlines: можливість перебронювання

Czech Airlines: можливість перебронювання

Авіакомпанії Czech Airlines та  Smartwings подовжили можливість добровільного перебронювання без штрафних санкцій на всі регулярні рейси, що виконуються Czech Airlines та Smartwings, за таких умов:

  • випущені до 31 травня 2022 року квитки на рейси Czech Airlines та Smartwings, які виконуються за розкладом, дійсні для подорожі до 31 травня 2022 року, можуть бути переброньовані на пізніший рейс Czech Airlines і/або Smartwings, що виконується в тому ж напрямку або на інші рейси Czech Airlines і/або Smartwings, що виконуються до 29 жовтня 2022 року, без штрафних санкцій. У разі використання більш високого класу бронювання, буде застосовуватись різниця в тарифах;
  • перебронювання без штрафу можливе тільки у випадку повністю невикористанного квитка;
  • перебронювання має бути завершено не пізніше ніж за 24 години до першого вильоту.

   У разі частково використаного авіаквитка штраф та різниця в тарифах застосовуються.

   Всі інші умови тарифу залишаються незмінними.

  Звертаємо увагу, що можливість добровільного перебронювання без штрафних санкцій працює повністю автоматизованим способом у всіх офісах, що використовують GDS Amadeus. Для всіх інших систем бронювання та для іншого стоку, включаючи 797 та без стоку в разі QS, агентам рекомендується перевіряти і коригувати розрахунок вручну.

Специальные тарифы Эмирейтс на острова Индийского океана

Специальные тарифы Эмирейтс на острова Индийского океана

Эмирейтс информирует о специальных тарифах Экономического класса класса с вылетом из Киева совместно с нашими партнерами авиакомпанией flydubai по нескольким популярным направлениям нашей маршрутной сети. Специальные тарифы дейтствуют для путешествий до 30 июня 2022 года.

Тарифы Экономического класса, включая все таксы и сборы:
Киев - Коломбо - Киев   15,000 грн.
Киев - Маэ - Киев  21,000 грн.
Киев - Мале - Киев  21,000 грн.
Киев - Маврикий - Киев  29,000 грн.
https://i.emlfiles4.com/cmpimg/t/s.gif*Тарифы на полет в обе стороны рассчитаны на 10 февраля 2022 и включают все налоги и сборы. Стоимость в гривнах округлена до сотен и может изменяться в зависимости от курсов валют. Действуют специальные ограничения и условия тарифов. Подробные правила тарифов вы можете посмотреть в вашей системе бронирования.


МАУ: Розпродаж квитків до дня Св. Валентина!

МАУ: Розпродаж квитків до дня Св. Валентина!

Love is in the air!
Цим почуттям ми хочемо поділитися з Вами в День Святого Валентина! Адже планування подорожі з коханими це так романтично!
З нас квитки зі знижкою до 25%!

Умови промокампанії:
Період продажу: до 14 лютого 2022
Період подорожі: 28 лютого 2022 – 31 травня 2022
для ODS – IST: 24 березня 2022 – 31 травня 2022
для KBP/ODS – ATH: 01 березня 2022 – 31 травня 2022
для KBP/ODS – TBS: 04 березня 2022 – 31 травня 2022
Напрямки: Популярні маршрути під кодом PS з Києва та Одеси
Класи бронювання: T/B/X/N/M/Q OW та T/B/X/N RT
Кабіна: економ
Знижка: до 25%
Сім`я тарифів: всі
Дозволена комбінація з опублікованими тарифами
Продаж відкритий у всіх каналах. Повний список напрямків та тарифи доступні в системах бронювання у NEGO середовищі (tourcode HQPRO17_22).
Плануйте свій відпочинок заздалегідь, а в разі необхідності змінюйте дати подорожі без додаткових оплат за тим самим маршрутом і в обраному класі бронювання.
Обов'язково ознайомтеся з діючими обмеженнями та вимогами в'їзду в країну призначення за посиланням Interactive Coronavirus (Covid-19) Travel Regulations Map або на сайті Tripadvisor.mfa.gov.ua

В будущее В прошлое

DELTA TRAVEL