список авиабилетов по всему миру

Чартерні рейси - це рейси, які виконуються поза розкладом на умовах чартерного договору між замовником (туроператором) і авіаперевізником.

На відміну від регулярних рейсів, які виконуються за розкладом незалежно від сезону, чартерні перельоти організовуються на обмежений відрізок часу по популярним туристичним напрямками.

Вартість та розклад Чартерів на 2018 рік

Чартери замовляються туроператорами і авіакомпаніями для конкретних груп, як розширення польотної програми на популярних напрямках або на сезонних туристичних напрямках, куди не літають прямі рейси.

cпецпредложения на чартерные авиабилеты 2018 Компанію-замовника чартерного рейсу часто називають консолідатором рейсу: особою, яка відповідає за заповнення рейсу.

При цьому консолідатором може бути:
    корпоративний клієнт, який замовляє перевезення для себе (членів сім'ї, клубу, співробітників, друзів);
    транспортне агентство, яке виступає як посередник надання послуг з перевезень;
    великий туроператор, який має великий і стабільний ринок.

 

Чим відрізняється чартерний рейс від регулярного?

Регулярні рейси - це рейси, які виконуються цілий рік, затверджуються міжурядовими угодами, вилітають згідно заздалегідь встановленим розкладом.

Чартерні рейси - це рейси, які виконуються на період «високого» сезону, поза розкладом, на умовах чартерного договору між замовником (туроператором) і авіаперевізником.

Як правило, регулярні рейси мають більш лояльні умови бронювання, повернення або зміни дат, на відміну від чартерного перевезення, де повернення і перебронювання неможливі. Але це компенсується економічною вартістю квитків.

Чартери замовляються туроператорами і авіакомпаніями для конкретних груп, як розширення польотної програми на популярних напрямках або на сезонних туристичних напрямках, куди не літають прямі регулярні рейси.

Чартерні квитки зазвичай входять до складу стандартного турпакета, однак і індивідуальні мандрівники можуть викупити квитки. При цьому ціна авіаквитка в порівнянні з постійним рейсом, як правило, дешевше.

 

cпецпредложения на чартерные авиабилеты 2018 Скільки багажу може перевозити пасажир чартерного рейсу?
Існують певні обмеження на вагу, розмір, і кількість місць багажу, які авіапасажир може взяти з собою в політ.
Норма безкоштовного провозу багажу в туристичному класі становить 20 кг, в бізнес класі - 30 і в першому - 40.
Якщо вага і розмір вашого багажу перевищує встановлені норми, то всі проблеми, пов'язані з його оформленням, краще залагодити завчасно.

 

Чи існують знижки на дитячі квитки на чартерні рейси?

Як правило, чартерні авіаквитки для дітей коштують стільки ж, скільки і для дорослих.

Якщо Ви купуєте квиток фактично оплачується місце в літаку, так що для дитини віком понад два роки необхідно купувати звичайний квиток.

Для немовлят, які летять на руках батьків, вартість квитка значно нижче.

Якщо виліт чартерного рейсу затримується, чи будуть пасажири забезпечуватися напоями та їжею або отримувати компенсацію витрат на харчування?

Пасажирам чартерів гарантуються ті ж права, що і пасажирам регулярних рейсів.

Таким чином, згідно із загальними правилами аеро-повітряних перевезень, при затримці вильоту, що сталася з вини авіакомпанії, пасажири забезпечуються напоями (при затримці більше, ніж на 2 години) або повним пакетом харчування (при затримці більше, ніж на 4 години).

Якщо час вильоту затримується на 8 або більше годин, то авіакомпанія зобов'язана також надати готель. Для того, щоб скористатися своїми правами, в разі затримки рейсу, слід звернутися до представників адміністрації компанії з метою отримання відповідної відмітки у квитку.

Збережіть чеки за послуги готелю, кафе чи ресторану, прикріпіть їх до відповідної заяви на ім'я керівництва авіакомпанії - і Ваші витрати будуть компенсовані.

Чому не можна отримати квитки відразу після оплати?
Квиток на чартерний рейс виписується за 1-2 дні до вильоту - це звичайна практика. Це відбувається через те що квитки на чартери виписуються по груповим тарифом. Спочатку туроператор формує групу летять пасажирів, потім за кілька днів до вильоту подає дані в авіакомпанію, яка і виписує авіаквитки.

Тому, навіть якщо ви придбаєте квиток на чартерний рейс заздалегідь, місця вам гарантовано будуть забезпечені. Після оплати, Вам надається підтвердження бронювання - сертифікат на авіаквиток.