список авиабилетов по всему миру

МАУ: Порядок оформлення документів V-MPD/MD50


Авіакомпанії члени ІАТА вже розробили стандарти для оформлення електронних МСО. Цей документ називатиметься EMD і стане заміною всіх документів інших ніж авіаквиток. Однак цей продукт буде впроваджено не раніше 2009 року. У цей перехідний період документи інші ніж авіаквиток оформлюватимуться у вигляді V-MPD або MD.

З 1-го червня 2008 року паперові купони OPTATB2, які використовувалися у якості МСО, відомі як MD50 не існуватимуть. Однак деякі GDS підтримуватимуть функцію оформлення MD50 з певними обмеженнями для трансакцій, які не потребують наявності обмінного купону. Агенти можуть одержати інформацію щодо наявності функції MD50, контактуючи з GDS напряму.

Дозволяється оформлювати V-MPD/MD з певним REASON FOR ISSUANCE кодами..

Інформація має бути внесена в PNR форматом

OSI PS R MPD 5661234567890,

Де R - це REASON FOR ISSUANCE CODE

Агент має надати пасажиру копію V-MPD/MD та попередити пасажира про те, що ця копія має бути пред'явлена під час реєстрації або в касі МАУ.

Номер V-MPD/MD має бути вказаний у авіаквитку у графі FORM OF PAYMENT та (або) номер авіаквитка має бути вказаний у V-MPD/MD у відповідності до процедур, встановлених IATA щодо порядку дій при оформленні МСО та авіаквитків.

Код

Reason for Issuance

Може бути використане для або у якості:

N

Cancelation fee

Оплати штрафних санкцій за повернення авіаквитка.

J

Deposit/Down payment

Для резервування групових перевезень. V-MPD/MD оформлене Агентом може слугувати формою оплати для авіаквитків , які будуть оформлені в касах МАУ або у цьому ж агентстві .

P

Rebooking Fee Domestic

Для перебронювання або для переоформлення авіаквитка.

Q

Rebooking Fee International

Для перебронювання або для переоформлення авіаквитка.

R

Lost (Paper) Ticket Fee

Для оформлення дубліката втраченого авіаквитка.

S

Unaccompanied Minor Fee Domestic

Тільки для рейсів, які виконує авіакомпанія МАУ. Не може бути оформлено для інших авіаперевізників.

T

Unaccompanied Minor Fee International

Тільки для рейсів, які виконує авіакомпанія МАУ. Не може бути оформлено для інших авіаперевізників.

1

PTA

Для процедури, що описана у п.2 цієї інструкції.

Понаднормативний багаж.

Може бути оформлений тільки в касах МАУ. Пасажир може отримати інформацію за телефоном 38 044 581 50 50 в Україні або в офісах генеральних Агентів МАУ в інших країнах. Направляйте пасажирів до офісів МАУ.

Несупроводжувані діти.

Оформлення послуги UMNR для маршрутів за участю інших перевізників можливе тільки в касах МАУ або в офісі перевізника, що бере участь у перевезенні у якості перевізника початку маршруту.

Неправильне використання кодів "Reason for Issuance" може призвести до того, що МАУ не визнає оплату та виставить ADM Агенту.

МАУ не надасть пасажиру послугу, якщо вона сплачена за неправильно оформленими V-MPD/MD та за умови відсутності інформації OSI в PNR.