список авиабилетов по всему миру

Готель Для Транзитних ПасажирівДля транзитних пасажирів з тривалої стикуванням в міжнародному аеропорту Хамад Qatar Airways надає послугу з розміщення в готелі, оформлення візи, організацію трансферу та харчування.

Дана послуга надається тільки при дотримання наступних умов:
    Вимушена стикування (відсутні інші рейси Qatar Airways зі стикуванням менше 8 годин).
    Час транзиту в Досі становить від 8 до 24 годин.
    Маршрут не включає виліт або приліт з наступних міст: Абу-Дабі (AUH, 0, '), Бахрейн (BAH, 0, '), Дубай (DXB, 0, '), Дубай (DWC, 0, '), Кувейт (KWI, 0, '), Маскат (MCT, 0, '), Рас-аль-Хайма (RKT) і Шарджі (SHJ).

 Для бронювань, зроблених менш ніж за 72 години до вильоту, розміщення в готелі не може бути підтверджено заздалегідь. У цьому випадку після прибуття в міжнародний аеропорт Хамад вам необхідно перейти на транзитну стійку для оформлення послуги.

Qatar Airways має виняткове право на надання послуги. Послуга надається не по всіх класах бронювання. Будь ласка, зв'яжіться з офісом Qatar Airways, щоб переконатися надається дана послуга для вашої подорожі.

* Підтвердження бронювання готелю в Досі не гарантує в'їзд до Держави Катар. Питання в'їзду залишається на розсуд міграційної влади Катару. Компанія Qatar Airways не несе відповідальність в разі, якщо вам не буде надано право в'їзду в країну, незважаючи на заброньований готель.

 

Послуга Dubai Connect
В якості особливої ??привілеї для наших пасажирів в разі, якщо маршрут передбачає тривалу зупинку в Дубаї, Емірейтс надає безкоштовне розміщення в готелі, харчування, трансфер і оформлення візи.

Ця послуга доступна для:
    пасажирів Першого класу і Бізнес-класу, якщо вони не можуть скористатися найбільш зручним рейсом і час транзитної зупинки до наступного рейсу з Дубая складає більше шести, але менше 24 годин; (Діють додаткові умови * Послуга Dubai Connect може пропонуватися і в інших випадках. В залежності від дати бронювання квитків, тарифу, обраного рейсу з пункту відправлення і першого доступного рейсу з точки стикування можуть діяти додаткові правила. Бронювання послуги Dubai Connect необхідно оформити заздалегідь: Емірейтс може прийняти бронювання не пізніше ніж за 24 години до вильоту рейсу в Дубай. Послуга надається при наявності вільних місць.)
    пасажирів Економічного класу, якщо вони не можуть скористатися найбільш зручним рейсом і час транзитної зупинки до наступного рейсу з Дубая складає більше восьми, але менше 24 годин. (Діють додаткові умови * Послуга Dubai Connect може пропонуватися і в інших випадках. В залежності від дати бронювання квитків, тарифу, обраного рейсу з пункту відправлення і першого доступного рейсу з точки стикування можуть діяти додаткові правила. Бронювання послуги Dubai Connect необхідно оформити заздалегідь: Емірейтс може прийняти бронювання не пізніше ніж за 24 години до вильоту рейсу в Дубай. Послуга надається при наявності вільних місць.)

* Додаткові умови.
Послуга Dubai Connect може пропонуватися і в інших випадках. Залежно від дати бронювання квитків, тарифу, обраного рейсу з пункту відправлення і першого доступного рейсу з точки стикування можуть діяти додаткові правила. Бронювання послуги Dubai Connect необхідно оформити заздалегідь: Емірейтс може прийняти бронювання не пізніше ніж за 24 години до вильоту рейсу в Дубай. Послуга надається при наявності вільних місць.


Бронювання послуги Dubai Connect
 При оформленні бронювання на сайті emirates.com вам запропонують забронювати послугу Dubai Connect, якщо вона доступна для вашого маршруту і тарифу. Після того як ви забронювали квитки через Інтернет, ви зможете забронювати послугу Dubai Connect в розділі «Управління бронюванням» вашого профілю. Зверніть увагу, що можуть бути знайдені доступні рейси з найменшим часом стикування. Емірейтс може не відшкодувати вам витрати за тривалу транзитну зупинку, якщо ви не виберіть рейси з найменшим можливим часом стикування.

При бронюванні квитків через місцевий офіс Емірейтс перевірте, чи задовольняють ваші маршрут і тариф умовами надання послуги Dubai Connect, і попросіть співробітника Емірейтс забронювати її для вас.

При бронюванні квитка через туристичне агентство попросіть свого агента замовити дану послугу від вашого імені, якщо для вашого маршруту і тарифу ця послуга може бути надана.

Послуга надається тільки в Дубаї, і їй можуть скористатися тільки пасажири старше 18 років. Пасажири молодше 18 років можуть скористатися послугою, якщо вони подорожують у супроводі пасажира старше 18 років.

Весь маршрут повинен бути заброньовано одночасно (тобто в одному квитку).
Розміщення в готелі

В якості гарантій на випадок користування послугами готелю (наприклад, міні-баром, спа-салоном або рестораном) при реєстрації може знадобитися кредитна карта. До таких послуг не відноситься безкоштовне харчування в готелі, надається в рамках пропозиції Dubai Connect. Подібні індивідуальні послуги повинні бути оплачені в момент їх надання, перед виїздом з готелю або в інший час згідно з правилами готелю.
трансфер

Емірейтс надає безкоштовний автобусний трансфер в / з готелю в рамках послуги Dubai Connect. Після прибуття в Дубай співробітники Емірейтс проводять вас до автобуса.

Зверніть увагу на положення і умови надання послуги Dubai Connect - особливо в тій частині, яка стосується імміграційного в'їзду в Дубай і віз в ОАЕ.

 


Якщо Ви подорожуєте в Африку, Північну Америку, Бразилію і Кабо-Верде (власними рейсами ROYAL AIR MAROC) з пересадкою в Касабланці більше 8 годин (відлік проводиться від часу прибуття літака до Касабланки) авіакомпанія надає вам розміщення в готелі, терміном не більше ніж на одну ніч.

Готель надається тільки в тому випадку, якщо немає більш раннього вильоту до пункту назначенія.Раннее бронювання готелю неможливо. Для отримання ваучера на проживання необхідно звернутися в службу Services d'hebergement / Accomodation desk, пред'явивши роздруківку електронного квитка, в якому вказано маршрут прямування. Також від аеропорту до готелю курсує безкоштовний шатл.

Розміщення в готелі
Royal air Maroc вибрав найбільш комфортабельні і гостинні готелі в Касабланці, щоб дати можливість своїм пасажирам відпочити перед перельотом в найкращих умовах.
По прибуттю в аеропорт Мухаммед V Касабланки Ви повинні відправитися в службу Транзиту та Розміщення, розташовану в зоні прильоту. Доброзичлива і професійна команда займеться Вашим трансфером в готель.
Транспорт надається агентом з перевезень, спеціально обраним для транзитних пасажирів.
Готелі, вибрані для Вас, пройшли суворий відбір, щоб Ви могли скористатися найкращими умовами проживання в Касабланці.
Ваше повернення в аеропорт буде організовано пунктуально і найкращим чином.
Аеропорт Мухаммед V Касабланки добре розташований зі стратегічної точки зору в місті, який дозволяє легко здійснити повідомлення з усім світом. Ви можете зробити пересадку в Касабланці і спокійно відпочити від Вашого польоту.

 

 

Готелі для транзитних пасажирів
Пасажирам з нічної пересадкою, що не перевищує 24 години
Види квитків, що відповідають умовам даної послуги
    Внутрішні рейси з пересадкою на міжнародні рейси.
    Міжнародні рейси з пересадкою на внутрішні рейси.
    Міжнародні рейси з пересадкою на міжнародні рейси.
    Внутрішні рейси з пересадкою на внутрішні рейси.
(Міжнародні маршрути включають рейси в Гонконг, Макао і Тайвань і з них.)

Ми надаємо
Цілодобові шатли між готелем і аеропортом, сніданок і комфортабельні номери.
Спеціальне обслуговування для власників платинових карт
Пасажири-власники платинових карт можуть вибрати готель зі списку готелів-учасників.
Міста, в яких доступна послуга отримання транзитної візи
Пекін, Ченду, Ханчжоу, Шанхай, Тяньцзінь

Готель можна забронювати наступними способами:

Допомога в бронюванні:
При бронюванні квитка, попросіть співробітників відділу продажів допомогти забронювати транзитний готель.

Для отримання більш докладної інформації про транзитні готелях телефонуйте на гарячу лінію відділу продажів Air China або до місцевого відділу продажів
Опис послуг Air China з надання транзитного готелю:

Дана пропозиція не діє для наступних категорій квитків і пасажирів:
    Квитки, початкові цифри яких не 999
    Об'єднані рейси
    Квитки для дітей, які подорожують без супроводу
    Квитки, придбані в обмін на милі
    Пасажири з безкоштовним квитком

Рекомендації:
Пасажири, що вилітають нічними рейсами і забронювали транзитний готель Air China в Пекіні, можуть знайти стійку обслуговування транзитних пасажирів Air China біля виходу В на 2 поверсі терміналу T3. Якщо стійка закрита після прибуття пасажира (після 02.00 години, 0, '), будь ласка, скористайтеся інструкціями на рекламному щиті стійки, щоб зателефонувати на гарячу лінію сервісного центру Air China + 86-10-95583. В цьому випадку Air China організовує для Вас трансфер в готель.