список авиабилетов по всему миру

Лоукости і багаж. Тонкощі перевезення багажу при бюджетному перельоті


Бюджетні авіалінії (лоукост) з кожним днем ??набирають популярність серед туристів. І це не дивно, оскільки лоукост-компанії дозволяють організувати пересування по всьому світу за дуже невеликі гроші. Однак безкоштовний сир буває тільки в мишоловці, а за гарне завжди доводиться чимось платити. Невисокі тарифи на авіаперевезення у лоукост-компаній компенсуються строгими вимогами до багажу пасажирів. Ми допоможемо розібратися в тонкощах подорожі з лоукост-компанією.
Багаж або ручна поклажа?

Багаж на лоукост Всі авіакомпанії-лоукостер дозволяють безкоштовне перевезення одного місця ручної поклажі для кожного пасажира. Це означає, що всі речі, включаючи дамську сумочку, фотоапарат, ноутбук, парасольку або покупки в дьюті-фрі-магазинах аеропорту доведеться упакувати в одну-єдину сумку або валізу.

Багаж на лоукост

Розмір ручної поклажі не повинен перевищувати наступні параметри: 55x40x20 см або у деяких авіакомпаній (наприклад, у EasyJet) - 56x45x25 см. При цьому важливий і вага ручної поклажі - не більше 10 кг. У EasyJet, правда, вага ручної поклажі значення не має.

Щоб переконатися, що розмір вашого багажу не перевищує необхідних авіакомпанією параметрів, досить під час реєстрації скористатися спеціальним пристосуванням (кошиком, конструкцією, 0, '), куди поміщається сумка або валіза. Якщо ваш багаж поміщається туди без проблем, його назвуть ручною поклажею і повезуть безкоштовно. Якщо ж параметри не збігаються, доведеться або перепакувати валізу, або доплатити за багаж.
Це корисно знати

Жорсткі обмеження на розміри ручної поклажі не означають, що неможливо брати з собою багаж, літаючи лоукостами. Просто потрібно заздалегідь визначити, чи вистачить місця вашим речам в одній сумці або буде потрібно взяти кілька норм багажу до основного авіаквитку. До речі, ціна за додаткові багажні місця, куплені заздалегідь, набагато нижчі за тарифи, які діють безпосередньо перед посадкою. Біля стійки реєстрації при виявленому перевазі доведеться викласти суму, рівну повноцінної вартості авіаквитка туди і назад!
лоукост-авіакомпанія

Популярна лоукост-авіакомпанія
лоукост-авіакомпанії Крім ручної поклажі в літак додатково без оплати можна взяти:
    ковдру або пальто;
    мобільний телефон (але не фото- або відеокамеру і не ноутбук);
    пресу (книги, газети, журнали) для читання під час польоту;
    коляску або люльку (складні) для дітей у віці до 2-х років;
    милиці для пасажирів з обмеженою руховою активністю.

У всіх лоукост-авіакомпанії діє єдине правило провезення рідин в ручній поклажі. До рідин віднесуть і туалетну воду, і зубну пасту, і гель для волосся. Так, обсяг перевезеної рідини не повинен перевищувати 100 мл в кожній ємності, і помістити баночки потрібно в прозорі пластикові упаковки або косметички об'ємом до 1 л або розміром 20х20 см. Це ж вимога буде ставитися і до покупок в дьюті-фрі, а адже там більшість алкогольних або парфумерних товарів перевищує строго встановлений допустимий обсяг в 100 мл. Ніяких пакетів з магазинів безмитної торгівлі додатково взяти в літак не дозволять!

Що стосується перевезення музичних інструментів, тут теж є окремі вимоги: необхідно ще на стадії замовлення квитка вказати наявність інструменту і доплатити за його провезення.

 літати за дуже низькими тарифами


Як і чому це працює?

 
Авіакомпанії-дискаунтери надають пасажирам можливість літати за дуже низькими тарифами, які просто немислимі для традиційних перевізників. Досягається це завдяки кільком факторам.

1. Пошук і замовлення авіаквитка пасажир виробляє самостійно, в результаті чого зникають витрати на консультантів, касирів і служби підтримки авіакомпаній.

2. Бронювання і оплата квитка проводиться туристами тільки онлайн, в результаті чого не потрібні витрати на оренду і зміст фізичних центрів продажів, а також на зарплату персоналу.

3. Сам квиток лоукост представляє собою всього лише роздрукований з комп'ютера бланк, а не захищений усілякими водяними знаками документ встановленого зразку, що позбавляє авіакомпанію від великих витрат на друкарські та транспортні послуги.