список авиабилетов по всему миру

Czech Airlines: можливість перебронювання

Авіакомпанії Czech Airlines та  Smartwings подовжили можливість добровільного перебронювання без штрафних санкцій на всі регулярні рейси, що виконуються Czech Airlines та Smartwings, за таких умов:

 • випущені до 31 травня 2022 року квитки на рейси Czech Airlines та Smartwings, які виконуються за розкладом, дійсні для подорожі до 31 травня 2022 року, можуть бути переброньовані на пізніший рейс Czech Airlines і/або Smartwings, що виконується в тому ж напрямку або на інші рейси Czech Airlines і/або Smartwings, що виконуються до 29 жовтня 2022 року, без штрафних санкцій. У разі використання більш високого класу бронювання, буде застосовуватись різниця в тарифах;
 • перебронювання без штрафу можливе тільки у випадку повністю невикористанного квитка;
 • перебронювання має бути завершено не пізніше ніж за 24 години до першого вильоту.

   У разі частково використаного авіаквитка штраф та різниця в тарифах застосовуються.

   Всі інші умови тарифу залишаються незмінними.

  Звертаємо увагу, що можливість добровільного перебронювання без штрафних санкцій працює повністю автоматизованим способом у всіх офісах, що використовують GDS Amadeus. Для всіх інших систем бронювання та для іншого стоку, включаючи 797 та без стоку в разі QS, агентам рекомендується перевіряти і коригувати розрахунок вручну.

Специальные тарифы Эмирейтс на острова Индийского океана

Эмирейтс информирует о специальных тарифах Экономического класса класса с вылетом из Киева совместно с нашими партнерами авиакомпанией flydubai по нескольким популярным направлениям нашей маршрутной сети. Специальные тарифы дейтствуют для путешествий до 30 июня 2022 года.

Тарифы Экономического класса, включая все таксы и сборы:
Киев - Коломбо - Киев   15,000 грн.
Киев - Маэ - Киев  21,000 грн.
Киев - Мале - Киев  21,000 грн.
Киев - Маврикий - Киев  29,000 грн.
https://i.emlfiles4.com/cmpimg/t/s.gif*Тарифы на полет в обе стороны рассчитаны на 10 февраля 2022 и включают все налоги и сборы. Стоимость в гривнах округлена до сотен и может изменяться в зависимости от курсов валют. Действуют специальные ограничения и условия тарифов. Подробные правила тарифов вы можете посмотреть в вашей системе бронирования.


МАУ: Розпродаж квитків до дня Св. Валентина!

Love is in the air!
Цим почуттям ми хочемо поділитися з Вами в День Святого Валентина! Адже планування подорожі з коханими це так романтично!
З нас квитки зі знижкою до 25%!

Умови промокампанії:
Період продажу: до 14 лютого 2022
Період подорожі: 28 лютого 2022 – 31 травня 2022
для ODS – IST: 24 березня 2022 – 31 травня 2022
для KBP/ODS – ATH: 01 березня 2022 – 31 травня 2022
для KBP/ODS – TBS: 04 березня 2022 – 31 травня 2022
Напрямки: Популярні маршрути під кодом PS з Києва та Одеси
Класи бронювання: T/B/X/N/M/Q OW та T/B/X/N RT
Кабіна: економ
Знижка: до 25%
Сім`я тарифів: всі
Дозволена комбінація з опублікованими тарифами
Продаж відкритий у всіх каналах. Повний список напрямків та тарифи доступні в системах бронювання у NEGO середовищі (tourcode HQPRO17_22).
Плануйте свій відпочинок заздалегідь, а в разі необхідності змінюйте дати подорожі без додаткових оплат за тим самим маршрутом і в обраному класі бронювання.
Обов'язково ознайомтеся з діючими обмеженнями та вимогами в'їзду в країну призначення за посиланням Interactive Coronavirus (Covid-19) Travel Regulations Map або на сайті Tripadvisor.mfa.gov.ua

Оновлення політики Air France та KLM щодо COVID-19

Air France та KLM продовжують надавати своїм клієнтам більше часу та гнучкості під час планування відпустки чи відвідування родини та друзів. Для обох авіакомпаній важливо, щоб клієнти могли впевнено бронювати квитки і мати додаткові можливості, коли це необхідно.
Ми подовжуємо термін дії політики добровільного перебронювання Air France та KLM до 28 лютого 2022р. Квитки, придбані до 28 лютого 2022 року включно, з першим рейсом, запла нованим до 30 червня 2022 р. включно, отримають наступні переваги:

 • Перебронювання відповідно до умов тарифу без стягнення комісії за зміну
 • Ваучер EMD CDET, з можливістю його повернення, дійсний протягом одного року з дати видачі
 • Повне відшкодування вартості квитка за допомогою спеціального вейвер коду, зазначеного у Глобальній політиці щодо COVID-19

Клієнти, які подорожують після 1 липня 2022 року включно, можуть перебронювати або вимагати відшкодування відповідно до умов тарифу заброЍ ьованого квитка.
Щоб дізнатися більше, перегляньте оновлену блок-схему або зверніться до Глобальної політики щодо COVID-19.

block-shema.pdf
Посмотреть файл онлайн: block-shema.pdf

З Air France та KLM ви можете бути впевнені, що вжито всіх заходів, щоб подорож і здоров’я ваших клієнтів були максимально захищені. Обидві авіакомпанії отримали діамантовою нагородою APEX Health Safety Diamond Award 2021, а також наші трансатлантичні партнери Delta Air Lines і Virgin Atlantic отримали цю нагороду. Читайте про наші заходи з охорони здоров’я та безпеки на airfrance.com або KLM.com, Delta Pro або в новому Virgin Atlantic Partner Hub.
Перед поїздкою порадьте своїм клієнтам перевіряти останні вимоги щодо подорожей на веб-сайтах Air France та KLM Travel Doc, адже правила можуть змінитися у будь-який момент.

Індія з авіакомпаніями Air France, KLM та IndiGo
Ваші клієнти тепер можуть літати в більше напрямків по Індії завдяки новій угоді Air France та KLM про спільне використання з авіакомпанією IndiGo. Клієнти зможуть використовувати спільну реєстрацію на рейс, можливість заробляти милі, та допомогу протягом всієї поїздки.

Подорожуйте те до Італії з Air France та KLM
Ваші клієнти тепер можуть отримати доступ до ще більшої кількості напрямків в Італії та південній Європі, включаючи Мальту та Тірану. Завдяки новій код-шер угоді Air France та KLM з ITA Airways, ваші клієнти можуть насолоджуватися широким діапазоном місць, користуватися спільною реєстрацією та заробляти милі.

Оновлення програми NDC
Створювати ексклюзивні пропозиції для ваших клієнтів легко за допомогою Air France та KLM New Distribution Capability (NDC). Велика кількість тарифів, додаткових опцій та переваг доступна з більш ніж 76 країн. Ми постійно вдосконалюємо NDC і робимо доступними для вас ще більше агрегаторів* для підключення.
Динамічні пакети Air France і KLM в NDC
*зараз доступні: Aaron, Aatriis, Hitchhiker, Travel fusion, TP CONNECT, Orchestra, AMDX та Airgateways
Партнери Direct Connect і агрегатори тепер можуть використовувати нову додаткову пропозицію Air France та KLM у версії NDC 18.2: Dynamic Bundle. Ці пакети послуг — це авіаквитки, до яких включено платні місця (Еко Комфорт, додатковий простір для ніг, дередні сидіння, стандартне сидіння), з додатковими опціями. Контент і ціни пакетів не тільки динамічні, залежно від контексту та клієнта, але й мають привабливі знижки в порівнянні з квитками та опціями, купленими окремо. Один Dynamic Bundle може бути запропонований на додаток до нашої звичайної пропозиції фірмових тарифів. З січня 2022 року динамічні пакети доступні на веб-сайтах Air France та KLM, а також у Agent Booking Tool.

Повідомляємо про подовження заборони з боку уряду Італії на необов'язкові поїздки громадян України до Італії в період з 16.12.2021 до 15.03.2022, у тому числі з метою туризму.
Винятки для подорожей та більш детальна інформація наведена за посиланням https://tripadvisor.mfa.gov.ua/.

Процедура діє до 28 лютого 2022 року та може застосовуватися лише до квитків, виписаних включно до 30 січня 2022 року для українських громадян з періодом подорожі 01 лютого - 15 березня 2022 року з початком подорожі з України на рейсах до Італії.
Умови цієї процедури не поширюються на громадян інших країн та на пасажирів, які подорожують з Італії - діють правила тарифу.

Для квитків, які відповідають наведеним вище умовам, можливі наступні дії:

 • Зміна дати подорожі на будь-які власні рейси МАУ та внутрішні код-шер рейси МАУ (де оперуючий перевізник авіакомпанія «Роза Вітрів»), які виконуються в період 1 лютого 2022 – 03 березня 2022, без оплати штрафу і доплати по тарифу згідно кабіни обслуговування в оригінальному квитку.

Нагадуємо, що МАУ виконує рейси до низки міст, з яких легко дібратися до гірськолижних курортів. Пропонуємо переоформити квитки на ці напрямки: Барселона (Андорра), Женева, Мюнхен, Стамбул.

 • Зміна дати подорожі на рейси МАУ за оригінальним маршрутом (Рим, Мілан), які виконуються з 01 лютого 2021 року, без оплати штрафу і доплати по тарифу в оригінальному RBD протягом терміну дії квитка. При переоформлені квитка важливо зберегти всю інформацію/калькуляцію як в оригінальному/попередньому квитку і додати інформацію в Endorsement – d/t Government restrictions.

Звертаємо вашу увагу на те, що переоформлення квитків, яке здійснюється в період підвищеного попиту, у разі недоступності оригінального тарифу, можливе без штрафу, але з оплатою різниці між тарифами.

Рейси Загальний період підвищеного попиту 2022
Всі рейси 16.12.2021-15.03.2022 – заборона на в'їзд
04/03/22-09/03/22
21/04/22-25/04/22
28/04/22-10/05/22
24/06/22-28/06/22
23/08/22-28/08/22
13/10/22-17/10/22
20/12/22-10/01/23
 • Повернення квитка на персональне EMD CDET (Amadeus) / EMD DEPO (Travelport, Galileo) для подальшого використання на рейсах МАУ.
  EMD CDET/ EMD DEPO, які оформлені з 01 листопада 2021 року до 26 березня 2022 року в обмін на квитки з відміненими рейсами, дійсні для переоформлення на нові квитки/сервіси протягом 2 років від дати виписки.
  Виписка нового квитка здійснюється на дати польоту не більше ніж 361 день від дати бронювання (outbound – inbound).
  Повне повернення не використаних EMD CDET / EMD DEPO можливе не раніше ніж через 2 роки від дати виписки + 10 днів.
 • Обмін квитка на Промо код (додатковий бонус 25% не застосовується).
 • Повернення квитка (повне або часткове) без штрафних санкцій. Додати інформацію в Endorsement – d/t Government restrictions.