список авиабилетов по всему миру
turkish airlines: Спеціальні тарифи із Катовіце до Туреччини та Ерджана


Повідомляємо про спеціальні тарифи авіакомпанії Turkish Airlines для подорожуючих із Катовіце (Польща) до Туреччини та Ерджана, а також з Туреччини та Ерджана до Катовіце.

Період продажу: до 15 січня 2023 року.
Клас бронювання: U.
Тарифи доступні на сайті fly.kiev.ua, вартість квитка Round Trip від 149 USD.

turkish airlines: ОНОВЛЕНИЙ БЮЛЕТЕНЬ ЩОДО ПРАВ ПАСАЖИРІВ

Оновлена редакція бюлетеня, що містить додаткові права пасажирів, чиї квитки було оформлено з 21 березня 2020 року по 30 червня 2022 року (включно).

Даний бюлетень відміняє дію попереднього бюлетеня щодо COVID-19 та поширюється виключно на рейси, що не було скасовано.

*************************************************************************************************

Зазначені права поширюються на квитки, оформлені на бланках Turkish Airlines (235), включно з рейсами AnadoluJet та інтерлайн (сode share, SPA). Вийняток: квитки, що містять в маршруті напрямки материкового Китаю. Зазначені права діють за умови відміни бронювання до часу першого вильоту, зазначеного у квитку. Квитки, бронювання за якими не були відмінені до першого вильоту, зазначеного у квитку, будуть розцінюватися як no-show, усі зміни для таких квитків потрібно виконувати згідно оригінальних правил застосування тарифів.

Пасажири, що придбали квитки з 21 березня 2020 року по 30 червня 2022 року (включно) і рейси яких не було скасовано мають наступні права:

 1. REBOOKING / REROUTING

Rebooking/rerouting дозволено виконувати без застосування штрафних санкцій за умови відміни бронювання до часу першого вильоту та здійснення подорожі до 31 серпня 2022 року (включно). Квиток має преоформлюватися з добором різниці (у тарифі, таксах, курсової різниці тощо), але без застосування штрафу за rebooking.

 1. ПРОЦЕДУРА КВИТКА З ВІДКРИТОЮ ДАТОЮ

Пасажири можуть скористатися можливістю зробити квиток із відкритою датою за умови відміни бронювання до оригінальної дати та часу вильоту. У разі виникнення різниці (у тарифі, таксах, курсової різниці тощо) при переоформленні квитка, різниця має бути сплачена пасажиром.

 1. ДАТА ОФОРМЛЕННЯ НОВОГО КВИТКА

Обмежень по даті переоформлення немає, квиток можна переоформити не пізніше 31 серпня 2022 року (включно) на нові дати подорожі до 31 серпня 2022 року (включно).

 1. ПУНКТИ ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ КВИТКА З ВІДКРИТОЮ ДАТОЮ

Процедура квитка з відкритою датою може бути здійснена в офісах авіакомпанії Turkish Airlines, авторизованих агенціях та в кол-центрах авіакомпанії.

 1. REBOOKING / REROUTING ДЛЯ ГРУПОВИХ БРОНЮВАНЬ

Rebooking/rerouting для групових бронювань з депозитом, що було оплачено з 21 березня 2020 року по 31 червня 2022 року (включно), буде здійснюватися без штрафу за rebooking. Тариф на нові дати може відрізнятися.

 1. REFUND

Повернення коштів здійснюється згідно оригінальних правил застосування тарифів.

 1. EXTENSION OF VALIDITY

Строк дії перельоту може бути продовжено до 31 серпня 2022 року (включно) без штрафу за rebooking.

 1. ПУНКТИ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ КВИТКІВ

Квитки можуть бути переоформлені в офісах авіакомпанії Turkish Airlines, авторизованих агенціях та в кол-центрах авіакомпанії.

УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ:

 • Діє для квитків на міжнародні рейси, що були оформлені з 21 березня 2020 року по 31 червня 2022 року (включно).
 • Не діє для квитків, що містять в маршруті напрямки материкового Китаю.
 • Новий переліт має бути завершено до 31 серпня 2022 року (включно).
 • Діє для власних та сode share рейсів Turkish Airlines та AnadoluJet.
 • Кількість переоформлень без застосування штрафу за rebooking/rerouting не обмежена. Переоформлення квитків, оформлених/переоформлених після 31 червня 2022 року буде здійснюватися згідно правил застосування тарифів.
 • Бюлетень не діє у разі no-show.
 • Ці умови поширюються на rebooking/rerouting групових бронювань, але за умови дотримання загальних правил групових бронювань.
 • Діє також для акційних non-changable квитків.
 • Діє для квитків Miles&Smiles.
 • Різниця (у тарифі, таксах, курсова різниця тощо), що може виникнути при зміні квитка, сплачується пасажиром.

ВАЖЛИВО:

Причину переоформлення потрібно зазначити в полі Endorsement. Наприклад, “COVID19 NO REISSUE PENALTY”.

Czech Airlines: можливість перебронювання

Авіакомпанії Czech Airlines та  Smartwings подовжили можливість добровільного перебронювання без штрафних санкцій на всі регулярні рейси, що виконуються Czech Airlines та Smartwings, за таких умов:

 • випущені до 31 травня 2022 року квитки на рейси Czech Airlines та Smartwings, які виконуються за розкладом, дійсні для подорожі до 31 травня 2022 року, можуть бути переброньовані на пізніший рейс Czech Airlines і/або Smartwings, що виконується в тому ж напрямку або на інші рейси Czech Airlines і/або Smartwings, що виконуються до 29 жовтня 2022 року, без штрафних санкцій. У разі використання більш високого класу бронювання, буде застосовуватись різниця в тарифах;
 • перебронювання без штрафу можливе тільки у випадку повністю невикористанного квитка;
 • перебронювання має бути завершено не пізніше ніж за 24 години до першого вильоту.

   У разі частково використаного авіаквитка штраф та різниця в тарифах застосовуються.

   Всі інші умови тарифу залишаються незмінними.

  Звертаємо увагу, що можливість добровільного перебронювання без штрафних санкцій працює повністю автоматизованим способом у всіх офісах, що використовують GDS Amadeus. Для всіх інших систем бронювання та для іншого стоку, включаючи 797 та без стоку в разі QS, агентам рекомендується перевіряти і коригувати розрахунок вручну.

Специальные тарифы Эмирейтс на острова Индийского океана

Эмирейтс информирует о специальных тарифах Экономического класса класса с вылетом из Киева совместно с нашими партнерами авиакомпанией flydubai по нескольким популярным направлениям нашей маршрутной сети. Специальные тарифы дейтствуют для путешествий до 30 июня 2022 года.

Тарифы Экономического класса, включая все таксы и сборы:
Киев - Коломбо - Киев   15,000 грн.
Киев - Маэ - Киев  21,000 грн.
Киев - Мале - Киев  21,000 грн.
Киев - Маврикий - Киев  29,000 грн.
https://i.emlfiles4.com/cmpimg/t/s.gif*Тарифы на полет в обе стороны рассчитаны на 10 февраля 2022 и включают все налоги и сборы. Стоимость в гривнах округлена до сотен и может изменяться в зависимости от курсов валют. Действуют специальные ограничения и условия тарифов. Подробные правила тарифов вы можете посмотреть в вашей системе бронирования.


МАУ: Розпродаж квитків до дня Св. Валентина!

Love is in the air!
Цим почуттям ми хочемо поділитися з Вами в День Святого Валентина! Адже планування подорожі з коханими це так романтично!
З нас квитки зі знижкою до 25%!

Умови промокампанії:
Період продажу: до 14 лютого 2022
Період подорожі: 28 лютого 2022 – 31 травня 2022
для ODS – IST: 24 березня 2022 – 31 травня 2022
для KBP/ODS – ATH: 01 березня 2022 – 31 травня 2022
для KBP/ODS – TBS: 04 березня 2022 – 31 травня 2022
Напрямки: Популярні маршрути під кодом PS з Києва та Одеси
Класи бронювання: T/B/X/N/M/Q OW та T/B/X/N RT
Кабіна: економ
Знижка: до 25%
Сім`я тарифів: всі
Дозволена комбінація з опублікованими тарифами
Продаж відкритий у всіх каналах. Повний список напрямків та тарифи доступні в системах бронювання у NEGO середовищі (tourcode HQPRO17_22).
Плануйте свій відпочинок заздалегідь, а в разі необхідності змінюйте дати подорожі без додаткових оплат за тим самим маршрутом і в обраному класі бронювання.
Обов'язково ознайомтеся з діючими обмеженнями та вимогами в'їзду в країну призначення за посиланням Interactive Coronavirus (Covid-19) Travel Regulations Map або на сайті Tripadvisor.mfa.gov.ua