список авиабилетов по всему миру

qatar: Норма провозу зареєстрованого багажу

qatar нормы провоза багажа

Норма провозу зареєстрованого багажу
  Перший клас Бізнес-клас Економ-клас
Рейси з / до Бразилії

Дві одиниці багажу, кожна з яких не повинна перевищувати 32 кг (70lb) і максимальний розмір 158 см (62in)

Рейси між Бразилією та Аргентиною

Дві одиниці багажу, кожна з яких не повинна перевищувати 32 кг (70lb) і максимальний розмір 158 см (62in)

Дві одиниці багажу, кожна з яких не повинна перевищувати 23 кг (50lb) і максимальний розмір 158 см (62in)

Рейси з / до Аргентини, США, Канаду

Дві одиниці багажу, кожна з яких не повинна перевищувати 32 кг (70lb) і максимальний розмір 158 см (62in)

 

Дві одиниці багажу, кожна з яких не повинна перевищувати 23 кг (50lb) і максимальний розмір 158 см (62in)

Рейси до / з інших напрямків

50кг (110lb) і максимальний розмір 300 см (118in)

40кг (88lb) і максимальний розмір 300 см (118in)

30кг (66lb) і максимальний розмір 300 см (118in)

  Максимальний розмір = довжина + висота + ширина
    
Норми провозу багажу можуть варіювати в залежності від маршруту і класу. Точна норма провозу багажу вказана на вашому квитку.
    
Одне місце (одиниця) реєстрованого багажу не може перевищувати 32 кг.Любой багаж перевищує встановлену норму, 32 кг, повинен бути розділений на місця менш 32 кг кожне.
    
У разі перевищення норми по вазі або кількості одиниць може стягуватися доплата за провезення багажу. За більш детальною інформацією звертайтеся в найближчий офіс компанії Qatar Airways.
Норма безкоштовного провозу багажу на інтерлайн рейси або рейси спільної експлуатації.
Якщо ваш авіаквиток включає в себе також переліт Qatar та інший авіакомпанії, у тому числі рейси спільної експлуатації під номером Qatar Airways, але виконувані іншою авіакомпанією, включаючи Cathay Pacific, то дана авіакомпанія, можливо, надає вам норму багажу менше, ніж на власних рейсах Qatar Airways . Провіз багажу на рейсах спільної експлуатації визначається за правилами домінуючого перевізника (IATA's Most Significant Marketing Carrier (MSC)).
Якщо ви подорожуєте в / з США чи Канади і у вашому квитку присутні інтерлайн рейси або рейси спільної експлуатації, правила провезення багажу дійсні на початку маршруту будуть застосовуватися протягом всього маршруту.
Нові правила провезення багажу на інтерлайн рейсах до / з Канади набудуть чинності для всіх квитків, оформлених з 1 квітня +2015.
Якщо Ви хочете забронювати поїздку, яка включає в себе рейс спільної експлуатації з іншим перевізником, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб підтвердити норми провозу багажу.

Норма провезення ручної поклажі
Перший клас Бізнес-клас Економ-клас
Дві одиниці багажу, що не перевищують 15 кг або 50х37х25 см дві одиниці багажу, що не перевищують 15 кг або 50х37х25 см Одна одиниця багажу, що не перевищує 7 кг і 50х37х25 см

    У норму провезення ручної поклажі не входять особисті приналежності, напр., Дамські сумочки, тростини, камери, а також товари, придбані в магазині безмитної торгівлі в день польоту.
    
Ноутбуки та сумки для ноутбуків вважаються при визначенні норми провезення ручної поклажі.
Рідини і гелі в ручній поклажі
У ручній поклажі дозволяється провозити рідини, гелі, пасти і аерозолі в контейнерах об'ємом до до 100 мл. Контейнери, обсяг яких перевищує 100 мл, не приймаються до перевезення, навіть якщо вони заповнені лише частково. Контейнери необхідно покласти в прозорий, щільно закривається пакет об'ємом 1 кварта або 1 літр і розміром не більше 20 х 20 см. Всі предмети повинні вільно поміщатися в пластиковий пакет.
Прозорий пакет з рідинами необхідно представити для огляду окремо від решти ручної поклажі. Обмеження не поширюються на дитяче харчування і ліки. Однак, від вас можуть зажадати пред'явити рецепт на ліки, які ви маєте намір взяти з собою на борт.
Електронні пристрої на рейсах до США
Згідно з правилами безпеки, встановленим Адміністрацією транспортної безпеки США (TSA), всі електронні пристрої пасажирів, що прямують в США повинні бути повністю заряджені перед посадкою на рейси. На контрольно-пропускних пунктах вас можуть попросити включити електронні пристрої, щоб підтвердити їх достовірність, тому ми радимо провозити зарядні пристрої для них в ручній поклажі.
Будь ласка, зверніть увагу, що у випадку якщо ви не зможете включити електронні пристрої на контрольно-пропускних пунктах, вони будуть вилучені.
Qatar Airways: использование стока авиабилета QR