список авиабилетов по всему миру

Зміни розкладу AirAstana

изменения в рейсах airastana

Звертаємо вашу увагу, що авіакомпанія «Ейр Астана» з 1 лютого 2017 року почала виробляти зміни в розкладі на літню навігацію в глобальних дистрибутивних системах.
Таким чином, Вам необхідно вже почати виробляти переоформлення згідно з раніше відправленої розсилці по сезонних змін в розкладі.
Дані правила використовуються для обслуговування пасажирів, що мають оформлений авіаквиток на стоці КС / 465, а так само підтверджене бронювання на рейсі КС (номер рейсу КС, виконується КС).

Зміни розкладу AirAstana

Зміни розкладу зимової або літньої навігації, що припадають на період дат вильоту і заздалегідь, розглядаються як сезонні зміни і / або скасування рейсів (номер рейсу КС, виконується КС).
Такі випадки, як страйки, погодні умови, закриття аеропорту, технічні причини можуть привести до затримок і / або скасуванням рейсів. Відповідно, зміни розкладу та / або скасування рейсів, пов'язані з зазначеними подіями, розглядаються як оперативні зміни розкладу та / або скасування рейсів.

airastana направления полетов 

 

Сезонні зміни і / або скасування рейсів будуть відображатися в бронюваннях, що надходять в черзі бронювання GDS агентства. Всі агентства в обов'язковому порядку повинні перевіряти свою чергу і інформувати пасажирів про зміни розкладу та / або скасування рейсів. Перебронювання місць на альтернативні рейси, які потрібні пасажирам, агентства вправі здійснювати самостійно в системах бронювання згідно з даними правилами і умовами.
Оперативні зміни і / або скасування не будуть відображатися в бронюваннях GDS агентства. Інформацію про оперативні зміни та скасування можна знайти на офіційному сайті www.airastana.com, який оновлюється кожні 10 хвилин.
Агентства уповноважені обробляти сезонні зміни і / або скасування (виконується КС + номер рейсу КС) протягом 10-ти робочих днів після того, як графік виконання рейсу був змінений (UN / TK зміна відображено в сегментной частини PNR) відповідно до правил, описаними в даній процедурі.
Просимо більш детально ознайомитися з правилами та процедурами перебронювання, повернення і переоформлення по посиланню нижче.