список авиабилетов по всему миру

МАУ збільшує кількість рейсів у Прагу та Женеву

МАУ збільшує кількість рейсів у Прагу та Женеву

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» повідомляє про збільшення частот на напрямках Київ-Прага-Київ та Київ–Женева–Київ.

Вже наприкінці березня, з 28 березня, авіакомпанія збільшить кількість частот з 2 до 4 рейсів на тиждень:

  • Рейси до / з Праги будуть виконуватися щопонеділка, щосереди, щоп’ятниці та щонеділі
  • Рейси в /з Женеви – щопонеділка, щочетверга, щосуботи та щонеділі

В рамках даної програми польотів МАУ забезпечить пасажирів з Женеви зручними стикуваннями у Києві для подорожей в Одесу, Дубай, Каїр, Єреван, Тбілісі та Тель – Авів, а також пасажирів з Чехії в Дубай, Тбілісі, Стамбул, Єреван, Тель-Авів та Каїр.

Як відомо, наразі існують деякі епідеміологічні обмеження для перетину кордонів різних країн:

  • В’їзд на територію Чехії дозволений громадянам ЄС та членам їх родин, співробітникам і керівникам дипломатичних представництв і консульств, іноземцям з посвідкою на постійне проживання в ЄС, співробітникам транспортної галузі, медпрацівникам, студентам, пасажирам, що прямують на лікування за умови наявності негативного результату ПЛР тесту, що був зроблений не більше, ніж за 72 годин до вильоту. По прильоту всі іноземці, що прямують із країн високого ризику мають заповнити форму на сайті та протягом 5 днів пройти ПЦР тестування.
  • В’їзд на територію Швейцарії дозволений громадянам ЄС та членам їх родин, співробітникам і керівникам дипломатичних представництв і консульств, іноземцям з посвідкою на постійне проживання в ЄС, резидентам Швейцарії та Ліхтенштейна, особи, що мають візи категорії C та D, що були оформлені після 16 березня 2020, за умови наявності негативного результату ПЛР тесту, що був зроблений не більше, ніж за 72 годин до вильоту або негативного результату експрес тесту Rapid Immunological Test, що був зроблений не більше, ніж за 24 години до вильоту.

В свою чергу, пасажири, що прибувають із Чехії та Швейцарії в Україну підлягають 14 денній ізоляції, що може бути припинена у разі отримання негативного результату ПЛР тесту, зробленого після прильоту.

Із рекомендаціями МАУ щодо подорожей можна ознайомитися на сайті авіакомпанії.

Авіакомпанією «Міжнародні Авіалінії України» застосовуються стандарти і процедури безпеки у відповідності з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, Міжнародної організації повітряного транспорту, Європейського агентства авіаційної безпеки, Європейського центру профілактики та контролю захворювань, а також Міністерства охорони здоров’я України та Державної авіаційної служби України.

З особливостями обслуговування пасажирів в аеропорту «Бориспіль» можна ознайомитися за посиланням.

Із заходами безпеки на борту повітряних суден можна ознайомитися тут.