список авиабилетов по всему миру

ОНОВЛЕНИЙ БЮЛЕТЕНЬ ЩОДО ПРАВ ПАСАЖИРІВ

ОНОВЛЕНИЙ БЮЛЕТЕНЬ ЩОДО ПРАВ ПАСАЖИРІВ

Додаткові права пасажирів, чиї квитки було оформлено з 21 березня 2020 року по 31 грудня 2021 року (включно). Бюлетень щодо прав пасажирів, чиї квитки було оформлено до 20 березня 2020 року (включно) лишився незмінним та міститься в попередніх листах.

Даний бюлетень відміняє дію попереднього бюлетеня щодо надзвичайної ситуації у звязку з COVID-19 та поширюється виключно на рейси, що не було скасовано.

 

*Якщо пасажир анулював бронювання за своїм квитком до скасування рейсу, процедура involuntary в такому разі не застосовується. Пасажир може скористатися правом на безкоштовне переоформлення в рамках нижченаведеного бюлетеня.


*************************************************************************************************

Зазначені права поширюються на квитки, оформлені на бланках Turkish Airlines (235), включно з рейсами AnadoluJet та інтерлайн (сode share, SPA). Вийняток: квитки, що містять в маршруті напрямки материкового Китаю. Зазначені права діють за умови відміни бронювання до часу першого вильоту, зазначеного у квитку. Квитки, бронювання за якими не були відмінені до першого вильоту, зазначеного у квитку, будуть розцінюватися як no-show, усі зміни для таких квитків потрібно виконувати згідно оригінальних правил застосування тарифів.

Пасажири, що придбали квитки з 21 березня 2020 року по 31 грудня 2021 року (включно) і рейси яких не було скасовано мають наступні права:

 • REBOOKING / REROUTING

Rebooking/rerouting дозволено виконувати без застосування штрафних санкцій

за умови відміни бронювання до часу першого вильоту та здійснення подорожі до 31 березня 2022 року (включно). Квиток має преоформлюватися з добором різниці (у тарифі, таксах, курсової різниці тощо), але без застосування штрафу за rebooking.

 • ПРОЦЕДУРА КВИТКА З ВІДКРИТОЮ ДАТОЮ

Пасажири можуть скористатися можливістю зробити квиток із відкритою датою за умови відміни бронювання до оригінальної дати та часу вильоту. У разі виникнення різниці (у тарифі, таксах, курсової різниці тощо) при переоформленні квитка, різниця має бути сплачена пасажиром.

 • ДАТА ОФОРМЛЕННЯ НОВОГО КВИТКА

Обмежень по даті переоформлення немає, квиток можна переоформити не пізніше 31 березня 2022 року (включно) на нові дати подорожі до 31 березня 2022 року (включно).

 • ПУНКТИ ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ КВИТКА З ВІДКРИТОЮ ДАТОЮ

Процедура квитка з відкритою датою може бути здійснена в офісах авіакомпанії Turkish Airlines, авторизованих агенціях та в кол-центрах авіакомпанії.

 • REBOOKING / REROUTING ДЛЯ ГРУПОВИХ БРОНЮВАНЬ

Rebooking/rerouting для групових бронювань з депозитом, що було оплачено з 21 березня 2020 року по 31 грудня 2021 року (включно), буде здійснюватися без штрафу за rebooking. Тариф на нові дати може відрізнятися.

 • REFUND

Повернення коштів здійснюється згідно оригінальних правил застосування тарифів.

 • EXTENSION OF VALIDITY

Строк дії перельоту може бути продовжено до 31 березня 2022 року (включно) без штрафу за rebooking.

 • ПУНКТИ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ КВИТКІВ

Квитки можуть бути переоформлені в офісах авіакомпанії Turkish Airlines, авторизованих агенціях та в кол-центрах авіакомпанії.

УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ:

 • Діє для квитків, що були оформлені з 21 березня 2020 року по 31 грудня 2021 року (включно).
 • Не діє для квитків, що містять в маршруті напрямки материкового Китаю.
 • Новий переліт має бути завершено до 31 березня 2022 року (включно).
 • Діє для власних та сode share рейсів Turkish Airlines та AnadoluJet.
 • Кількість переоформлень без застосування штрафу за rebooking/rerouting не обмежена. Переоформлення квитків, оформлених/переоформлених після 31 грудня 2021 року буде здійснюватися згідно правил застосування тарифів.
 • Бюлетень не діє у разі no-show.
 • Ці умови поширюються на rebooking/rerouting групових бронювань, але за умови дотримання загальних правил групових бронювань.
 • Діє також для акційних non-changable квитків.
 • Діє для квитків Miles&Smiles.
 • Різниця (у тарифі, таксах, курсова різниця тощо), що може виникнути при зміні квитка, сплачується пасажиром.

ВАЖЛИВО:

Причину переоформлення потрібно зазначити в полі Endorsement. Наприклад, “COVID19 NO REISSUE PENALTY”.


З 15-го березня 2021 року пасажири, які подорожують до Туреччини обов’язково повинні заповнювати реєстраційну форму на сайті Міністерства охорони здоров’я Туреччини https://register.health.gov.tr/. Транзитні пасажири та діти віком до 6 років звільнені від проходження даної процедури.

 

Реєстраційна форма повинна бути заповнена протягом останніх 72 годин перед поїздкою в Туреччину. На основі заповненої форми відвідувач країни отримуватиме HES-код – персональний номер для відстеження пересування людей у разі виявлення у них коронавірусної інфекції, який також потрібен для пересування по країні, відвідування торгових центрів тощо.

 

Заповнену форму (роздруковану або діджитал версію) потрібно пред’явити в пункті вильоту. У разі відсутності реєстраційної форми, пасажир не буде прийнятий до перевезення. Також форма підлягає перевірці при перетині кордону з Туреччиною.

 

Також нагадуємо, що пасажири, які слідують до Туреччини, мають надати довідку про проходження ПЛР-тесту на виявлення коронавірусу SARS-COV-2 з датою забору матеріалу не раніше, ніж за 72 години до вильоту. Пасажири, які не зможуть надати довідку з негативним результатом тесту в пункті вильоту, не будуть прийняті до перевезення. Для дітей віком до 6 років наявність довідки не є обов’язковою.