список авиабилетов по всему миру

МАУ планує найближчі рейси до/із Тель-Авіва

МАУ планує найближчі рейси до/із Тель-Авіва

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» повідомляє про готовність здійснити заплановані рейси за напрямком Київ-Тель-Авів-Київ у період з 21 по 26 березня. Нагадуємо, що в період обмеження регулярного авіасполучення з боку влади Держави Ізраїль, МАУ вже виконала низку рейсів за вказаним маршрутом, для виконання котрих отримувала попереднє погодження від влади Ізраїлю.

Наразі МАУ планує виконати наступні рейси, зокрема, з 21 березня рейси плануються за наступним розкладом:

  • Київ (KBP) – Тель-Авів (TLV) – 21.03 (два рейси), 22.03, 23.03, 24.03 (два рейси), 25.03 (два рейси);
  • Тель-Авів (TLV) – Київ (KBP) – 21.03, 22.03, 23.03, 24.03 (два рейси), 25.03 (два рейси); 26.03;

У разі змін у вищевказаному розкладі, обумовлених новими обмежувальними рішеннями Ізраїльської влади в рамках припинення авіасполучення з Державою Ізраїль, МАУ наддасть додаткову інформацію.

Розклад рейсів МАУ до Тель-Авіва дозволяє забезпечити стикування з низкою популярних міжнародних напрямків та регіонами України через базовий хаб - Міжнародний аеропорт «Бориспіль». Зокрема, пасажири з Тель-Авіва зможуть зручно дістатися до та в зворотному напрямку: Стамбула, Дубай, Парижа, Праги, Алмати (code share), Тбілісі, Женеви, Амстердама, Вільнюса (code share), Мінська (SPA з B2), Лондона, Мілана, Баку, Риги (code share)

Бронювання рейсів відкрито у всіх каналах продажу

Виїзд дозволений іноземцям. Громадяни Ізраїлю можуть покинути країну тільки в наступних випадках:

  • Пройшли вакцинацію;
  • Одужали після COVID і мають підтверджуючий сертифікат від МОЗ Ізраїлю;
  • Ті, хто має дозвіл на виїзд від Комісії з винятків.

Для вильоту необхідно надати ПЛР-тест, зроблений не пізніше, ніж за 72 години (крім тих, хто пройшли вакцинацію, або перебували в Ізраїлі менше 72 годин), також необхідно заповнити декларацію на сайті МОЗ Ізраїлю.

В'їзд до Ізраїлю дозволяється у таких випадках:

  • Громадяни та резиденти Ізраїлю;
  • Іноземці, які отримали дозвіл на в'їзд від Міністерства внутрішніх справ Ізраїлю.

Для в'їзду необхідна довідка з негативним результатом ПЛР-тесту, зробленим не пізніше, ніж за 72 годин до вильоту та повторне тестування по прильоту. Ізоляція - 14 днів (10 днів в разі отримання двох негативних ПЛР). За 24 години до вильоту необхідно заповнити бланк декларації.

Авіакомпанією «Міжнародні Авіалінії України» застосовуються стандарти і процедури безпеки у відповідності з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, Міжнародної організації повітряного транспорту, Європейського агентства авіаційної безпеки, Європейського центру профілактики та контролю захворювань, а також Міністерства охорони здоров’я України та Державної авіаційної служби України.