список авиабилетов по всему миру

МАУ: відновлення рейсів

МАУ: відновлення рейсів

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» рада повідомити про відновлення рейсів, які були призупинені у зв’язку з впливом пандемії COVID-19.

З 28 березня 2021 року МАУ починає польотну програму за маршрутом Київ – Берлін - Київ.
З 29 березня 2021 за маршрутом Київ – Вільнюс - Київ, Одеса - Стамбул - Одеса.
З 14 квітня 2021 за маршрутом Київ – Барселона - Київ:

  • Київ (KBP) – Берлін (BER) - Київ (KBP) – щопонеділка, щочетверга та щонеділі;
  • Київ (KBP) – Вільнюс (VNO) - Київ (KBP) – щопонеділка та щоп’ятниці;
  • Київ (KBP) – Барселона (BCN) - Київ (KBP) – щопонеділка, щосереди та щосуботи;
  • Одеса (ODS) – Стамбул (IST) - Одеса (ODS) – щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці.

Зручний розклад рейсів дозволяє забезпечити стикування з міжнародними та внутрішніми рейсами через Київ, аеропорт Бориспіль. Зокрема, пасажири з/до Берліна (BER) та з/до Вільнюса (VNO) зможуть дістатися: Стамбула (IST), Єревана (EVN), Харкова (HRK), Дубай (DXB), Львова (LWO), Дніпра (DNK), Каїра (CAI), Тбілісі (TBS), Кишинева (KIV), Тель-Авіва (TLV), Одеси (ODS), Запоріжжя (OZH). Пасажири з/до Барселони (BCN) зможуть дістатися: Єревана (EVN), Тбілісі (TBS) та регіонів України.

Нагадуємо, що при перетині кордонів наразі діють деякі епідеміологічні обмеження для перетину кордонів різних країн. З рекомендаціями щодо подорожей можна ознайомитися на сайті авіакомпанії.

Авіакомпанією «Міжнародні Авіалінії України» застосовуються стандарти і процедури безпеки у відповідності з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, Міжнародної організації повітряного транспорту, Європейського агентства авіаційної безпеки, Європейського центру профілактики та контролю захворювань, а також Міністерства охорони здоров’я України та Державної авіаційної служби України.