список авиабилетов по всему миру

Qatar Airways: Спеціальні пропозиції

Qatar Airways: Спеціальні пропозиції

З 16 червня 2021 зустрічайте додаткові рейси для перельотів на Сейшели. А вже з 28 червня на період літнього розкладу - рейси на Сейшели виконуватимуться щоденно за плаваючим розкладом, що дозволить ще зручніше планувати перельоти з Києва та відпустку в цьому тропічному раю. Перельоти здійснюватимуться на сучасних та екологічно-ефективних В787 та А350,

Нагадуємо Вам, що вже з 1 липня 2021 кількість рейсів на Мальдіви буде збільшено до 4 щоденних перельотів (загалом – 28 рейсів в тиждень), що дозволить обрати комфортні перельоти на ці дивовижні острови зі зручними сполученнями через Міжнародний аеропорт Хамад, ‘Найкращий Аеропорт на Близькому Сході’.

Спеціальні пропозиції для незабутньої відпустки

Подорожуйте на Мальдіви чи Сейшели безпечно з нами та насолоджуйтесь незабутньою відпусткою на сніжно-білих узбережжях оточених теплими бірюзовими водами – в справжньому раю для затишного пляжного відпочинку. 

Також з приємністю інформуємо Вас про спеціальні пропозиції на перельоти з Києва для планування незабутньої відпустки. Бронюйте квитки до 31 травня за спеціальними тарифами для перельотів до 15 грудня 2021*

Економклас:

 • Мальдіви - від 21,100₴,
 • Сейшели - від 19,300₴,
 • Занзібар - від 17,600₴,
 • Бангкок - від 15,200₴,
 • Кейптаун - від 22,900₴,
 • Балі - від 21,300₴,
 • Коломбо - від 15,700₴,
 • Сінгапур - від 21,000₴.

Бізнес клас:

 • Сейшели - від 49,700₴,
 • Занзібар - від 49,700₴,
 • Пхукет - від 55,900₴,
 • Коломбо - від 51,100₴.

Також нагадуємо, що для пасажирів, які бронюють заздалегідь, Qatar Airways гарантує гнучкі умови щодо бронювань, оформлених до 30 червня 2021.

Бронюйте перельоти за спеціальними тарифами вже сьогодні.

 Флаєр

qrdownload.pdf
Посмотреть файл онлайн: qrdownload.pdf

Вказана вартість перельотів, яка розрахована на основі курсу гривні до долара США станом на 24 травня 2021 року та округлена до сотень гривень; вартість квитка в гривнях може змінитися у зв'язку з відповідним коливанням валютного курсу. Зазначена в таблиці вартість квитка у класі бронювання "Q" та "Т" для подорожі в економкласі та у класі бронювання "R" та "I" в бізнес класі

Для визначених напрямків період продажів по 31 травня 2021 року та період подорожі до 15 грудня 2021 року

Розклад рейсів на зазначені напрямки та актуальну вартість Ви можете перевірити у системі бронювання GDS чи на вебсайті авіакомпанії.

Qatar Airways закликає всіх туристичних агентів та пасажирів регулярно та уважно перевіряти оновлення стосовно правил та обмежень щодо в'їзду до країн, куди Ви або Ваші пасажири маєте намір прямувати перед оформленням бронювання та перед початком подорожі. Також просимо Вас завчасно перевірити та подбати про наявність необхідних для подорожі документів як паспорт, дісна віза та інше, щоб уникнути відмови у реєстрації на рейс.

Під час подорожі з нами Ваші клієнти можуть розраховувати на найвищі стандарти гігієни та безпечні перельоти, що відповідають високому 5-зірковому рейтингу щодо протидію поширенню COVID19; ми впроваджуємо інноваційні необхідні процедури на різних етапах подорожі, починаючи від реєстрації на рейс і закінчуючи прибуттям у ваш пункт призначення.