список авиабилетов по всему миру

Інформація для агентств щодо квитків KIWI.com

Інформація для агентств щодо квитків KIWI.com

У зв'язку з численними скаргами пасажирів і тривалим порушенням політики продажу авіакомпаній AIR FRANCE та KLM (далі AF та KL) з боку агента Kiwi.com s.r.o. / Брно / Чехія (торгова марка KIWI.COM), обидві авіакомпанії зобов'язуються вжити всіх необхідних заходів, щоб захистити своїх клієнтів.
AIR FRANCE та KLM повідомили KIWI.COM про те, що компанія не уповноважена оформлювати квитки AF і KL.

Ми також просимо всі IATA агентства припинити продаж послуг авіакомпаній AF та KL в інтересах KIWI.COM.

У разі якщо ви продовжуєте оформлювати квитки і здійснювати бронювання в інтересах KIWI.COM, такі бронювання / квитки повинні в обов'язковому порядку відповідати наступним вимогам:

  • Бронювання / квитки повинні мати правильні кінцеві пункти призначення, так як вони були заброньовані пасажиром. Пасажир повинен бути проінформований про повний маршрут, що заброньований на його ім'я.
  • Контактні дані пасажирів повинні бути відображені в PNR, щоб авіакомпанія могла зв'язатися зі своїми клієнтами у разі необхідності.
  • Всі законні запити пасажирів про повернення коштів повинні бути оброблені належним чином і своєчасно (жоден ваучер Air France або KLM не може бути виданий без прямої і попередньої згоди відповідної авіакомпа нії)

Якщо ви є агентством з продажу квитків в інтересах KIWI.com, надайте письмове підтвердження в офіс представництва Air France і KLM про те, що ви вжили всіх необхідних заходів для забезпечення того, щоб всі бронювання, зроблені вами в інтересах KIWI.COM, відповідали зазначеним вище вимогам.

Якщо Ви не в змозі надати таку гарантію, ми вимагаємо, щоб Ви негайно припинили продаж всіх послуг авіакомпаній AF та KL в інтересах KIWI.COM. В іншому випадку, як відповідальне агентство, Ви будете нести відповідальність за недотримання вищевказаних вимог, а AF і KL можуть прийняти рішення про відкликання Ваших повноважень з продажу квитків і заборону Вашого доступу до їх продуктів та послуг у всіх каналах продажу.