список авиабилетов по всему миру

МАУ: нові правила в’їзду в Ізраїль

МАУ: нові правила в’їзду в Ізраїль

Повідомляємо про нові правила в’їзду в Ізраїль, які вступають в силу з 1 листопада 2021 року

Іноземні громадяни, в тому числі українці, які були вакциновані проти COVID-19 або одужали, зможуть в’їхати в Ізраїль через аеропорт Бен-Гуріон за наступних умов:

 1. Якщо вони не були в країні, що належить до червоної зони протягом 14 днів до в'їзду в Ізраїль. Щоб перевірити, до якого списку належить країна, перейдіть за посиланням.
 2. Якщо вони були вакциновані вакциною, схваленою Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ)*, або якщо їх підтвердження одужання відповідає процедурі, що діє в Ізраїлі**.
  Визнаними вакцинами в Ізраїлі є Pfizer, Moderna, Johnson & Johnson, AstraZeneca, Sinovac, SinoPharm, the Serum Institute of India.
  Вакцина Sputnik V також визнана в Ізраїлі, але щодо її використання є додаткові вимоги.
  Ті, хто не відповідає цим умовам, не зможуть в’їхати в Ізраїль, тільки якщо звернуться до Exceptions Committee і не отримають спеціальний дозвіл на в’їзд.

*Ті, хто був вакцинований Pfizer, Moderna, Johnson & Johnson, AstraZeneca, Sinovac, SinoPharm, the Serum Institute of India можуть перетнути кордон, коли:

 • Отримано дві дози і від другої дози пройшло щонайменше 14 днів до дня в'їзду в Ізраїль (але не більше ніж за 180 днів до виїзду з Ізраїлю).
  Або
 • Отримано бустерну дозу і до дня в'їзду в Ізраїль пройшло щонайменше 14 днів.

Ті, хто вакцинований вакциною Janssen (J&J) можуть перетнути кордон, коли:

 • Отримано одну дозу і до дня в'їзду в Ізраїль пройшло щонайменше 14 днів (але не більше ніж за 180 днів до виїзду з Ізраїлю).
 • Отримано бустерну дозу і до дня в'їзду в Ізраїль пройшло щонайменше 14 днів.

**Власники цифрового сертифікату одужання (digital recovery certificate), визнаного Ізраїлем, на основі позитивного результату тесту NAAT (молекулярний тест, подібний до ПЛР) можуть перетнути кордон, коли:

 • пройшло не менше 11 днів після позитивного тесту до дня в'їзду в Ізраїль (але не більше ніж за 190 днів до виїзду з Ізраїлю).
 • отримано принаймні одну дозу схвалених ВООЗ вакцин на додаток до сертифікату одужання (порядок подій не має значення).

Іноземні громадяни повинні мати наступні документи для в’їзду в Ізраїль:

 1. Документальне підтвердження негативного результату ПЛР тесту на COVID-19, проведеного за 72 години до польоту в Ізраїль.
 2. Підтвердження подання форми в’їзної декларації протягом 24 годин до вильоту.
  • Власники цифрового сертифіката, що підлягає перевірці, мають відсканувати або завантажити свій сертифікат про вакцинацію чи одужання до форми та отримати зелений пропуск (green pass) перед посадкою в літак.
  • Ті, хто не має цифрового сертифіката, який підлягає перевірці, мають зазначити отримані вакцини у формі, а також заповнити декларацію щодо вакцин, що використалися, до якої потрібно додати відповідні документи та отримати зелений пропуск (green pass) перед посадкою в літак.
 3. Свідоцтво про вакцинацію, що підтверджує виконання щеплень згідно з процедурою, необхідною в Ізраїлі або цифровий сертифікат одужання або винятковий дозвіл на в'їзд від Міністерства внутрішніх справ
 4. Після приземлення в аеропорту Бен-Гуріон необхідно провести ПЛР-тест на COVID-19. Пасажири повинні перебувати в ізоляції до отримання негативного результату або протягом 24 годин, залежно від того, що настане раніше.

Перед виїздом з Ізраїлю потрібно заповнити спеціальну форму протягом 24 годин до запланованого часу відправлення.

Більш детальну інформацію про оновлені правила можна знайти тут.