список авиабилетов по всему миру

Оновлення політики Air France та KLM щодо COVID-19

Оновлення політики Air France та KLM щодо COVID-19

Air France та KLM продовжують надавати своїм клієнтам більше часу та гнучкості під час планування відпустки чи відвідування родини та друзів. Для обох авіакомпаній важливо, щоб клієнти могли впевнено бронювати квитки і мати додаткові можливості, коли це необхідно.
Ми подовжуємо термін дії політики добровільного перебронювання Air France та KLM до 28 лютого 2022р. Квитки, придбані до 28 лютого 2022 року включно, з першим рейсом, запла нованим до 30 червня 2022 р. включно, отримають наступні переваги:

  • Перебронювання відповідно до умов тарифу без стягнення комісії за зміну
  • Ваучер EMD CDET, з можливістю його повернення, дійсний протягом одного року з дати видачі
  • Повне відшкодування вартості квитка за допомогою спеціального вейвер коду, зазначеного у Глобальній політиці щодо COVID-19

Клієнти, які подорожують після 1 липня 2022 року включно, можуть перебронювати або вимагати відшкодування відповідно до умов тарифу заброЍ ьованого квитка.
Щоб дізнатися більше, перегляньте оновлену блок-схему або зверніться до Глобальної політики щодо COVID-19.

block-shema.pdf
Посмотреть файл онлайн: block-shema.pdf

З Air France та KLM ви можете бути впевнені, що вжито всіх заходів, щоб подорож і здоров’я ваших клієнтів були максимально захищені. Обидві авіакомпанії отримали діамантовою нагородою APEX Health Safety Diamond Award 2021, а також наші трансатлантичні партнери Delta Air Lines і Virgin Atlantic отримали цю нагороду. Читайте про наші заходи з охорони здоров’я та безпеки на airfrance.com або KLM.com, Delta Pro або в новому Virgin Atlantic Partner Hub.
Перед поїздкою порадьте своїм клієнтам перевіряти останні вимоги щодо подорожей на веб-сайтах Air France та KLM Travel Doc, адже правила можуть змінитися у будь-який момент.

Індія з авіакомпаніями Air France, KLM та IndiGo
Ваші клієнти тепер можуть літати в більше напрямків по Індії завдяки новій угоді Air France та KLM про спільне використання з авіакомпанією IndiGo. Клієнти зможуть використовувати спільну реєстрацію на рейс, можливість заробляти милі, та допомогу протягом всієї поїздки.

Подорожуйте те до Італії з Air France та KLM
Ваші клієнти тепер можуть отримати доступ до ще більшої кількості напрямків в Італії та південній Європі, включаючи Мальту та Тірану. Завдяки новій код-шер угоді Air France та KLM з ITA Airways, ваші клієнти можуть насолоджуватися широким діапазоном місць, користуватися спільною реєстрацією та заробляти милі.

Оновлення програми NDC
Створювати ексклюзивні пропозиції для ваших клієнтів легко за допомогою Air France та KLM New Distribution Capability (NDC). Велика кількість тарифів, додаткових опцій та переваг доступна з більш ніж 76 країн. Ми постійно вдосконалюємо NDC і робимо доступними для вас ще більше агрегаторів* для підключення.
Динамічні пакети Air France і KLM в NDC
*зараз доступні: Aaron, Aatriis, Hitchhiker, Travel fusion, TP CONNECT, Orchestra, AMDX та Airgateways
Партнери Direct Connect і агрегатори тепер можуть використовувати нову додаткову пропозицію Air France та KLM у версії NDC 18.2: Dynamic Bundle. Ці пакети послуг — це авіаквитки, до яких включено платні місця (Еко Комфорт, додатковий простір для ніг, дередні сидіння, стандартне сидіння), з додатковими опціями. Контент і ціни пакетів не тільки динамічні, залежно від контексту та клієнта, але й мають привабливі знижки в порівнянні з квитками та опціями, купленими окремо. Один Dynamic Bundle може бути запропонований на додаток до нашої звичайної пропозиції фірмових тарифів. З січня 2022 року динамічні пакети доступні на веб-сайтах Air France та KLM, а також у Agent Booking Tool.