список авиабилетов по всему миру

turkish airlines: ОНОВЛЕНИЙ БЮЛЕТЕНЬ ЩОДО ПРАВ ПАСАЖИРІВ

turkish airlines: ОНОВЛЕНИЙ БЮЛЕТЕНЬ ЩОДО ПРАВ ПАСАЖИРІВ

Оновлена редакція бюлетеня, що містить додаткові права пасажирів, чиї квитки було оформлено з 21 березня 2020 року по 30 червня 2022 року (включно).

Даний бюлетень відміняє дію попереднього бюлетеня щодо COVID-19 та поширюється виключно на рейси, що не було скасовано.

*************************************************************************************************

Зазначені права поширюються на квитки, оформлені на бланках Turkish Airlines (235), включно з рейсами AnadoluJet та інтерлайн (сode share, SPA). Вийняток: квитки, що містять в маршруті напрямки материкового Китаю. Зазначені права діють за умови відміни бронювання до часу першого вильоту, зазначеного у квитку. Квитки, бронювання за якими не були відмінені до першого вильоту, зазначеного у квитку, будуть розцінюватися як no-show, усі зміни для таких квитків потрібно виконувати згідно оригінальних правил застосування тарифів.

Пасажири, що придбали квитки з 21 березня 2020 року по 30 червня 2022 року (включно) і рейси яких не було скасовано мають наступні права:

 1. REBOOKING / REROUTING

Rebooking/rerouting дозволено виконувати без застосування штрафних санкцій за умови відміни бронювання до часу першого вильоту та здійснення подорожі до 31 серпня 2022 року (включно). Квиток має преоформлюватися з добором різниці (у тарифі, таксах, курсової різниці тощо), але без застосування штрафу за rebooking.

 1. ПРОЦЕДУРА КВИТКА З ВІДКРИТОЮ ДАТОЮ

Пасажири можуть скористатися можливістю зробити квиток із відкритою датою за умови відміни бронювання до оригінальної дати та часу вильоту. У разі виникнення різниці (у тарифі, таксах, курсової різниці тощо) при переоформленні квитка, різниця має бути сплачена пасажиром.

 1. ДАТА ОФОРМЛЕННЯ НОВОГО КВИТКА

Обмежень по даті переоформлення немає, квиток можна переоформити не пізніше 31 серпня 2022 року (включно) на нові дати подорожі до 31 серпня 2022 року (включно).

 1. ПУНКТИ ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ КВИТКА З ВІДКРИТОЮ ДАТОЮ

Процедура квитка з відкритою датою може бути здійснена в офісах авіакомпанії Turkish Airlines, авторизованих агенціях та в кол-центрах авіакомпанії.

 1. REBOOKING / REROUTING ДЛЯ ГРУПОВИХ БРОНЮВАНЬ

Rebooking/rerouting для групових бронювань з депозитом, що було оплачено з 21 березня 2020 року по 31 червня 2022 року (включно), буде здійснюватися без штрафу за rebooking. Тариф на нові дати може відрізнятися.

 1. REFUND

Повернення коштів здійснюється згідно оригінальних правил застосування тарифів.

 1. EXTENSION OF VALIDITY

Строк дії перельоту може бути продовжено до 31 серпня 2022 року (включно) без штрафу за rebooking.

 1. ПУНКТИ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ КВИТКІВ

Квитки можуть бути переоформлені в офісах авіакомпанії Turkish Airlines, авторизованих агенціях та в кол-центрах авіакомпанії.

УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ:

 • Діє для квитків на міжнародні рейси, що були оформлені з 21 березня 2020 року по 31 червня 2022 року (включно).
 • Не діє для квитків, що містять в маршруті напрямки материкового Китаю.
 • Новий переліт має бути завершено до 31 серпня 2022 року (включно).
 • Діє для власних та сode share рейсів Turkish Airlines та AnadoluJet.
 • Кількість переоформлень без застосування штрафу за rebooking/rerouting не обмежена. Переоформлення квитків, оформлених/переоформлених після 31 червня 2022 року буде здійснюватися згідно правил застосування тарифів.
 • Бюлетень не діє у разі no-show.
 • Ці умови поширюються на rebooking/rerouting групових бронювань, але за умови дотримання загальних правил групових бронювань.
 • Діє також для акційних non-changable квитків.
 • Діє для квитків Miles&Smiles.
 • Різниця (у тарифі, таксах, курсова різниця тощо), що може виникнути при зміні квитка, сплачується пасажиром.

ВАЖЛИВО:

Причину переоформлення потрібно зазначити в полі Endorsement. Наприклад, “COVID19 NO REISSUE PENALTY”.