список авиабилетов по всему миру

Авіакомпанія China Southern Airlines запроваджує зміну класів бронювання для авіаквитків

 

 Авіакомпанія China Southern Airlines запроваджує низку нових кодів класів бронювання для квитків, що оформлені з 13 квітня 2013 року на рейси, що розпочинаються після 27 жовтня 2013 року (обидві дати включно). Зміни, що відбулися, та відповідні заходи вказані нижче:

1. Дата набуття чинності:

Запровадження нових кодів класів бронювання авіаперевезення набуває чинності для квитків, виданих з/після 13 квітня 2013 року та датою перельоту з/після 27 жовтня 2013 року.

 2. Зміни у класах бронювання авіаквитків.

3. Структура тарифів Опубліковані та конфіденційні тарифи на міжнародні/регіональні перевезення будуть змінені у відповідності до порівняння класів бронювання як вказано вище з дати набуття чинності. Також, тарифи на деяких напрямках будуть змінені з відповідним відображенням у системах бронювання.

4. Відповідні Заходи щодо змін тарифів

1) Автоматична зміна класів бронювання авіаквитка. Для квитків, виданих до 13 квітня 2013 року, якщо вони містять сегмент(и) China Southern Airlines для подорожі з/після 27 жовтня 2013, система автоматично змінить клас бронювання на новий клас, що буде застосовуватись для продажу після

13 квітня 2013 року. Індикатор UN/KK з’явиться у інформаційному полі сегмента у відповідному бронюванні. Така зміна не потребує будь-яких наступних дій.

2) Польотні сегменти з різними датами застосування класів бронювання. Для квитків,

виданих з/після 13 квітня 2013 року та з датами сегментів до та після 27 жовтня 2013 року, клас бронювання та тариф на кожний сегмент буде визначатися датою подорожі.

Наприклад:

ISSUED DATE 01MAY2013

TKT: 01OCT 2013 CAN-TPE class S (economy) 01NOV2013 TPE-CAN class S (premium economy)

Cистема автоматично розрахує комбінацію тарифів на основі 1/2 RT – клас бронювання S (Економічний) на виліт та клас бронювання S (Преміум економ) на зворотній сегмент.

3) Квитки OPEN. Для квитків, виданих після 13 квітня 2013 року (в т.ч.) з підтвердженою датою на виліт та відкритою датою на повернення (OPEN), система визначить чи вся подорож повинна бути оформлена з застосуванням нового класу бронювання чи попереднього (на основі дати вильоту). При визначенні дати відкритого (OPEN) сегмента, необхідно вибирати клас оригінального квитка на реальну дату перельоту.

Наприклад:

ISSUED DATE 01MAY2013

TKT: 01OCT 2013 CAN-TPE class S (economy)

OPEN TPE-CAN class S

В такому випадку тариф на всю подорож буде розрахований системою бронювання на основі старого класу бронювання. Клас бронювання S на зворотному сегменті буде вважатися як Економічний. У випадку підтвердження зворотної дати на 3 листопада 2013 року, клас бронювання на зворотному сегменті повинен бути змінений відповідно з S до L як вказано у цьому повідомленні, так як повернення відбувається після набуття чинності змін в класах бронювання.

4) Зміна дати та класу. Для добровільних змін (voluntary changes), що здійснюються після 13 квітня 2013 року та у випадку необхідності внесення змін в одному й тому ж сегменті після дати набуття чинності змін у класах бронювання, клас бронювання повинен бути змінений відповідно до таблиці порівняння класів. У випадку відсутності місць у класі, що підлягає внесенню змін, зміна до наявного відбувається у відповідності до правил та умов первинного квитка зі стягненням різниці у тарифах та збору за перебронювання.

Наприклад: пасажир змінив дату квитка, що був оформлений 14 квітня 2013 року, з 1 жовтня 2013 (клас бронювання S) на 10 листопада 2013 року. У такому випадку, клас бронювання повинен бути змінений на клас L та стягнуто збір за перебронювання. У випадку відсутності місць у класі L на рейсі на 10 листопада, а в наявності є лише класи бронювання К та вище, в такому випадку необхідно стягнути і різницю між тарифами та збір за перебронювання.

5) Груповий тариф. Після набуття чинності вказаних змін, клас бронювання для групових перевезень повинен бути змінений на G, а вид тарифу (fare basis) повинен бути змінений на GIT. Інші умови повинні бути застосовані згідно відповідних правил групового тарифу.

6) Тарифні документи «на папері». Після набуття чинності даних змін та у випадку використання тарифних документів «на папері», що потребують змін у сегментах на дати після

набуття чинності змін, клас бронювання та тариф повинні бути змінені ручним способом відповідно до наведеної таблиці порівняння класів до моменту надання нових інструкцій. Наприклад: у випадку оформлення квитка за паперовими тарифними документами 01 травня 2013 року, що має дати польотів 01 травня 2013 – 26 жовтня 2013, клас L, вид тарифу (fare basis) LRT – у випадку, якщо зворотній рейс відбувається на/після 27 жовтня 2013, необхідно змінити клас бронювання на Q відповідно до наведених таблиць порівняння класів бронювання, а також змінити вид тарифу (fare basis) на QRT.