список авиабилетов по всему миру

Low-Cost: Авіакаси в Києві

Авіакаси в Києві тепер теж пропонують послуги авіаперевізників - low-cost. Це малобюджетні за ціною поїздки. Такі компанії пропонують пасажирам вкрай низькі ціни на авіаквитки, якщо вони згодні відмовитися від більшості традиційних послуг. Такі перельоти зазвичай здійснюються всередині країни або на невелику відстань, коли час польоту займає півтори - три години. Пасажири тоді не користуються підвищеним комфортом і безкоштовним харчуванням, але вартість квитка буде дійсно в кілька разів нижче, ніж, скажімо, на авіапереліт регулярним рейсом.

А все це через те, що в основі концепції малобюджетних авіакомпаній лежить принцип боротьби з витратами і ощадливість, що стосується всього. Наприклад, авіакомпанії найчастіше використовують один тип літака, що дозволяє скоротити витрати при ремонті та обслуговуванні машини. Також у салоні може бути відсутнім поділ на перший, бізнес та економ класи, а квитку не буде вказано місце. Тут діє принцип - хто швидше сіл, той і поспів. У салоні можуть бути відсутні сучасні аудіо і відеосистеми, а також безкоштовне харчування. Пасажири будуть також обмежені і в допустимому вазі багажу та ручної поклажі. Квиток на такий рейс можна замовити через інтернет, при цьому розплатитися кредитною картою і отримати посадкову квитанцію з номером замовлення.

Пасажирам слід бути уважними, якщо вони вирішили скористатися послугами малобюджетних компаній, тому що неувага до деяких нюансам може призвести до збільшення вартості квитка. Наприклад, квиток на рейс слід бронювати за кілька місяців (краще всього за 2-4 місяці), тому що з наближенням дати вильоту вартість квитка буде зростати. Також варто приділити увагу супутньої інформації, тому що деякі додаткові послуги і збори можуть збільшувати вартість авіаперельоту в кілька разів.

Краще відразу визначитися зі своїми побажаннями і врахувати їх при оформленні всіх документів. Кожна зміна може бути чревате додатковими витратами. Наприклад, зміна прізвища пасажира, дати вильоту має бути оплачено додатково. І швидше за все, доведеться витратити суму в кілька разів перевищує початкову вартість квитка. Авіаперельоти за доступною ціною можливі. Головне, поставитися до вибору авіакомпанії й рейсу уважно.