список авиабилетов по всему миру

CSA: переход на форму оплаты Кредитная карта при выписке всех авиабилетов авиакомпании ЧСА для БСП агентов Украины

А/к Чеські Аеролінії висловлює Вам подяку за співпрацю і повідомляє наступним листом до переходу на прийняття  виключно  форми оплати «Кредитна картка» для всіх операцій у межах БСП Україна з 22 Вересня 2014 р.

 У зв’язку з цим – просимо Вас налаштувати свої процедури та технічні параметри відповідно.

Цим туристичним агенціям, які не взмозі здійснювати продаж усіх перевізних документів серії 064 Чеських Аероліній за формою оплати «Кредитна картка» і бажають подальше здійснювати продаж за готівковим розрахунком, необхідно звернутися до представництва «Чеські Аеролінії» у м. Київ для підключення до системи «Direct Ticketing» - прямого прродажу авіаперевезень. Система «Direct Ticketing» дає можливість агентам, працюючим  у системі Amadeus здйснювати прямий продаж авіаперевезень на рейси ЧСА згідно з попередньо виділеною квотою.

За запитом, додаткова інформація доступна в офісі ЧСА у м. Київ. Повідомляємо вам, що порушення форми платіжних інструкцій може призвести до закриття доступу к продажу авіаперевезень Чеських Аероліній у БСП. З будь яких питань щодо подальшого продажу авіквитків на рейси а/к «Чеські Аеролінії» Будь ласка звертайтеся до представництва  а/к Чеські Аеролінії у м. Київ.